comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: 'İrfan Can Kahveci Galatasaray'ı istiyor'

29 Ocak 2021, Cuma 21:57
Fatih Terim: 'İrfan Can Kahveci Galatasaray'ı istiyor'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK maçının ardından İrfan Can Kahveci ve diğer transferler hakkında bilgi verdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Gaziantep FK maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

Terim, İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili önemli açıklamalarda bulunurken, Fenerbahçe'nin İrfan Can Kahveci transferi için görüşmesine de göndermede bulundu. 
"FIRSAT TRANSFERLER OLACAK"

1-2 oyuncu daha. Bazı fırsat transferleri de olacaktır eğer mümkünse. İrfan düzgün duruyor. O da bize karşı ne hissettiğini hepimiz biliyoruz, herkes biliyor. Nasip. Kırılma noktaları vardır. Koca Galatasaray geri çekilmemeli. 

"KİMSENİN GÖRÜŞMESİ BİZİ İLGİLENDİRMİYOR"

Kimsenin görüşmesi bizi ilgilendirmiyor. Demin de söyledim. Galatasaray bir oyuncuyu isterken eğer  Yönetimimiz Göksel bey ile görüşecek. Biz Galatasaray olarak oyuncunun önceliği Galatasaray değilse biz ilgilenmeyiz. İrfan Can Kahveci hem oyuncu, hem istediğimiz oyuncu, hem de beraberce istenilen bir durumdayız. İnşallah İrfan Can Kahveci Galatasaraylı olur. Olursa çok memnun olurum."

"YEDLIN TRANSFERİNDE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR"

Yedlin bizim için önemli transfer demiştik. Görüşmeler sürüyor. Hangi aşamada diye sorarsanız imzalar atılmadan bir şey demek doğru olmaz. Mostafa Mohamed 1.5 senedir ilgilendiğimiz, scout ekibimizin izlediği bir oyuncu. Artık yavaş yavaş doğru zamanda küçük değişimlerle yolumuza gitmeliyiz. Ekonomimizin el verdiği sürece, hatta bazen risklere girerek uzun yıllar faydalanabileceğimiz oyuncular inşallah Galatasaray'ın başarısında önemli rol oynayacaktır. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"