comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak'ın arası açık iddiası

24 Ocak 2018, Çarşamba 09:32
Fatih Terim ile Abdurrahim Albayrak'ın arası açık iddiası

Galatasaray'da flaş Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak iddiası. Galatasaray'da uzun dönemler birlikte çalışan ikilinin arasının açık olduğu iddia edildi. 

FutbolArena - Galatasaray'da yeni başkan Mustafa Cengiz'in Florya'dan sorumlu yönetici olarak Sportif AŞ'ye ataması beklenen Abdurrahim Albayrak ile Fatih Terim'in arasının açık olduğu iddia edildi. Galatasaray Transfer haberleri FutbolArena'da.


Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak'ı istemiyor mu?


Galatasaray'da flaş Fatih Terim, Abdurrahim Albayrak iddiası. Galatasaray'da uzun dönemler birlikte çalışan ikilinin arasının açık olduğu iddia edildi. Takvim Gazetesi'nin iddiasına göre, Seçim öncesinde Burak Elmas ve Abdürrahim Albayrak'ın Sportif AŞ'ye alınma vaadini veren Başkan Mustafa Cengiz ilk toplantıda bunu gündeme alacak. Ancak küçük bir sorun var. Kulislerde Abdürrahim Albayrak ile Fatih Terim'in arasının açık olduğu konuşuluyor.

ARALARININ AÇIK OLDUĞU İDDİASI
Fatih Terim'in Albayrak'ı Florya'da etkin bir görevde görmek istemediği yönünde iddialar dün Sarı-Kırmızılı camiada dilden dile dolaştı. Böyle bir durumda Cengiz'in alacağı tavır, Burak Elmas ve Abdürrahim Albayrak'ın ön plana çıkmasında rol alan Faruk Süren ve arkadaşlarının tutumu merakla bekleniyor.


Mustafa Cengiz, Fatih Terim hakkında ne dedi?


"Galatasaray'ın her zaman tek hedefi şampiyonluktur." ifadelerini kullanan Cengiz Fatih Terim ile ilgili olarak ise "Saha kenarında kendisini sürekli takip ettip. Gollere deliler gibi sevindiler işte biz bu tutkuyu istiyoruz." dedi. 

Mustafa Cengiz ayrıca Fatih Terim'in ve takımın asla önüne geçmeyeceğini ve mutfakta kalmayı daha çok sevdiğini de söyledi. Cengiz, "Fatih hocam benim yaşıma yaklaştı ama saha kenarında genç delikanlılar gibi" ifadelerini kullandı.


Mustafa Cengiz'in Galatasaray taraftarına mesajı


Galatasaray taraftarı hakkında da açıklamalarda bulunan Cengiz, "UltrAslan'ın yöneticileriyle ilk kez dün uçakta yüz yüze geldim. Beni seçim öncesi desteklemişlerdi. Dün onların pankartlarını stada sokmak için çaba sarfettim sağolsunlar beni utandırmadılar. Bizim taraftarımız zaten sahaya inen, koltuk yakan bir taraftar grubu olmamıştır. Dün de -3 derece sıcakta aslanlar gibi takımlarını desteklediler" dedi.


Mustafa Cengiz'den transfer açıklaması


Fatih Terim ile transfer konusunda da görüştüklerini belirten Cengiz "İki pozisyonda oyuncu olarak eskiğimiz bulunuyormuş. Fatih hoca bu transferleri yaparsak çok iyi olacağını ama olmazsa da aslanlar gibi savaşacaklarını söyledi" dedi. 

OCAK AYI MAAŞLARI YATIRILDI

Öte yandan Galatasaray'da mazbata töreninin yapıldığı sırada sarı kırmızılı kulüpte çalışan personelin Ocak ayı maaşları yeni başkan Mustafa Cengiz tarafından hesaplarına yatırıldı. 

ABDÜRRAHİM ALBAYRAK DA TÖRENE KATILDI

Ayrıca Abdürrahim Albayrak, Mustafa Cengiz ile beraber mazbata törenine katıldı. Yaptığı paylaşımı Yasin Öztekin ve Muslera da beğendi.Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)