comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim için İstanbul'a geldiler! Canlı yayında açıkladı: 'Görüşeceğiz.'

06 Aralık 2017, Çarşamba 19:58
Fatih Terim için İstanbul'a geldiler! Canlı yayında açıkladı: 'Görüşeceğiz.'

Galatasaray taraftarlarının takımın başında görmek istediği Fatih Terim'e bir teklif de Bosna Hersek'ten! Bosna Hersek Futbol Federasyonu, Tarık Hodzic aracılığIıyla Terim ile görüşme gerçekleştirilecek. 

FutbolArena - Galatasaray taraftarlarının yeniden takımın başında görmek istediği Fatih Terim'e sürpriz bir teklif! Bosna Hersek Futbol Federasyonu başarılı teknik adamı takımın başında görmek için eski Galatasaraylı futbolcu Tarık Hodzic aracılığıyla Terim ile görüşme gerçekleştirecek. 


Fatih Herim Bosna Hersek Milli Takımı'na mı gidiyor?


Bosna Hersek Milli Takımı'nın teknik direktörlük görevine getirmek istediği Fatih Terim ile görüşecek olan eski Galatasaraylı futbolcu Tarık Hodzic, İstanbul'a geldi. Hodzic A Spor'a yaptığı açıklamada Terim ile ilk görüşmenin 7 Aralık Perşembe günü olacağını söyledi. 

"ÇOK ZOR OLACAK"
Fatih Terim ile yarın görüşeceğiz. Fatih Terim büyük hoca. Dünyada benim için ilk 5 içindedir. Kendisinin isteyip istemediğini bilmiyorum. Çok zor olacak. Galatasaray'a gitsin. En iyi o Galatasaray'da. Ancak ben konuşacağım çünkü Federasyon, Terim'in ne yapmak istediğini öğrenmek istiyor. 
 

Galatasaray yönetimi Fatih Terim ile görüştü mü?


Hatırlanacağı Galatasaray'da Beşiktaş mağlubiyeti sonrasında Tudor'un görevden alınacağı iddiaları ayyuka çıkarken dün yine Beyaz TV'de Ergün Penbe, önemli bir iddiada bulunmuş ve "Galatasaray, Fatih Terim ile görüştü, anlaştı. Bu iş yüzde 90 bitti. Yarın açıklama gelebilir" demişti.

''ADANA'DAYIM KİMSE İLE GÖRÜŞMEDİM''

Bu iddia üzerine dün geceden itibaren telefon yağmuruna tutulan Fatih Terim'in ise kendisini arayan yakın dostlarına "Galatasaray Kulübü ile ne bir anlaşma ne de herhangi bir yönetici ile görüşmem olmadı. Babamın rahatsızlığı nedeniyle Adana'dayım. Bu gece İstanbul'a döneceğim. Beni bugüne kadar Galatasaray yönetiminden kimse ile bu konu hakkında görüşmedim" dedi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Ekim 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.