comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim için flaş Selahattin Aydoğdu iddiası

24 Mart 2018, Cumartesi 16:50

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için Selahattin Aydoğdu iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in bir süre önce tartışma yaşadığı Selahattin Aydoğdu ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı. Habertürk yazarı Meriç Müldür, Selahattin Aydoğdu'nun Galatasaray'a üye olduğu dönemde başvurusunun altında Fatih Terim'in imzası olduğunu söyledi.
 

Meriç Müldür'ün Fatih Terim - Selahattin Aydoğdu iddiası (Habertürk Gazetesi 24 Mart 2018)


"Teknik adamlar içinde beni en çok şaşırtanı ise Fatih Terim. Saha kenarında neredeyse gıkı çıkmıyor.

Konya maçından sonra Sergen Yalçın'ın suçlamalarının sorulması üzerine “Her kulübün yedek kulübesinin ufak tefek presleri oluyor. Bizim takım burada sıralamaya girmez. İnşallah bir şeye mecbur kalmayız (!)” demişti.
Mecbur kaldıkları yılları iyi biliriz. Şaşkınlığımız da zaten bu yüzden. Acaba bu durum hakem hatalarından en az muzdarip kulübün Galatasaray olması ile mi alakalı, yoksa Fatih Hoca'nın bu yaştan sonra huyu mu değişti?

Ya da federasyondan ayrılmasına neden olan kavganın etkileri mi? Çünkü 13 milyon liralık dava halen sürüyor. Ve yeni yeni öğreniyoruz ki yumruk yumruğa girdiği kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun 2007 yılında Galatasaray Kulübü'ne verdiği üyelik dilekçesinde Terim'in imzası var. Ve o imzaların bugünlerde değiştirildiği iddiaları.."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.