comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Hasan Şaş'ın istifasını kabul etmedi

18 Ağustos 2019, Pazar 13:09
Fatih Terim, Hasan Şaş'ın istifasını kabul etmedi

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Hasan Şaş'ın istifasını kabul etmedi.

FutbolArena - Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, pazartesi günü başlayacak olan Konyaspor çalışmaları için yardımcısı Hasan Şaş'ın da Florya'da olmasını istedi. Terim Denizli'de yaşananlar ve sonrasında ortaya çıkan tablo ile istifa eden Hasan Şaş'ın bu kararını onaylamayıp görevine devam etmesini istedi.
 

Galatasaray'da Hasan Şaş'ın istifası kabul edildi mi?


Bu arada Denizli'de maç sonunda ağıza alınmayacak küfürler eden ve göz altına alınmasına karşın Denizlispor başkanının  araya girmesi ile serbest bırakılan 4 kişi hakkında Galatasaray'da harekete geçti.

Şaş'ın yalnız olmadığını ve Galatasaray kulübünün de bu konuda antrenörünün yanında olduğunu göstermek adına sarı kırmızılılar küfür eden kişiler hakkında hukuki yollara başvuracak.
SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Hasan Şaş, bugün 14:30'da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda görevine devam edeceğini şu sözlerle duyurdu:

"Bazen zor zamanlarda ihtiyacın olan sadece şefkattir. O şefkat ki hayatını adadığın renklerden, gençliğinden, emeklerinden, hayallerinden ayrılmana izin vermez. Hiç hata yapmamış, hiç yüzün düşmemiş, hiç hayal kırıklığı yaşamamış gibi yoluna devam etmeni, birşey olmamışcasına tekrar çalışmanı sağlar o şefkat. Üzülürken üzdüğüm, kırılırken kırdığım herkesten hem özür dilerim hem teşekkür ederim. Bugün yeniden sarı kırmızı başarılar için daha çok çalışacağım ilk gün. Allah utandırmasın."

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

"Yönetim Kurulumuz, Teknik Heyetimiz ve Futbol Takımımız, büyük Galatasaray camiası ile birlikte 23. şampiyonluk yolunda yürümeye devam etmektedir. Bu kapsamda Futbol A Takımı Yardımcı Antrenörümüz Hasan Şaş da Galatasaray ailesinin mensubu olarak görevinin başındadır.

Antrenörümüz Hasan Şaş'a Yukatel Denizlispor maçı sonrasında yapılan art niyetli, planlı ve haksız saldırıların failleri hakkında yasal işlem başlatacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."NE OLMUŞTU?

Hasan Şaş instagram hesabından yaptığı açıklamada son olayları işaret ederek, "Beni günah keçisi ilan ederler hepiniz Allah'ın adaletiyle ezileceksiniz." dedikten kısa süre sonra görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. 

Hasan Şaş, "Galatasaray'ıma, hocama (-ki adam gibi adam), Levent kardeşime, Ümit kardeşime başarılar diliyorum. Kalbim hep sizinle. Ben sevdiğime zarar vermem. Görevimden istifa ediyorum. Hakkınızı helal edin. Hoşçakalın." ifadelerini kullanarak görevinden istifa ettiğini resmen açıklamıştı. 

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!