comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim hakkında Fatih Altaylı'dan şok sözler: 'Hani etek değerler?'

25 Aralık 2017, Pazartesi 21:26
Fatih Terim hakkında Fatih Altaylı'dan şok sözler: 'Hani etek değerler?'

Galatasaray'da Fatih Terim döneminin yeniden başlaması üzeriine Fatih Altaylı'dan çarpıcı sözler geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da 4. Fatih Terim dönemi başladı. Sarı Kırmızılı takım Terim yönetiminde ilk maçında Göztepe'yi 3-1 mağlup etti. Bloomberg TV'de Fatih Altaylı, Fatih Terim'in Galatasaray'a geliş süreciyle alakalı çarpıcı ifadeler kullandı. 


Galatasaray - Fatih Terim haberleri


Fatih Terim'in yeniden Galatasaray'da teknik direktörlük görevine gelişini Fatih Altaylı şu sözlerle değerlendirdi:

"FATİH TERİM GALATASARAY HER DARA DÜŞTÜĞÜNDE KOŞAR DOĞRU DEĞİL"
Fatih Terim Galatasaray'a gider, gelir, bazen gelir, bazen gelmez. Önce şunu söyleyeyim. Fatih Terim, Galatasaray her dara düştüğünde koşar lafı doğru değil. Galatasaray'ın daha önceden de böyle sıkıntısı olmuştu. Adnan Polat dönemindeydi. Teklif yapıldı ama gelmedi. Bu kez takımın iyi yolduğunu gördüğü için kabul etti. Kimsenin kara kaşı kara gözü için kabul etmedi. Şu anda hem Terim'in, hem de Galatasaray'da Dursun Özbek yönetiminin karşılıklı olarak birbirlerine ihtiyaç var. 

"DURSUN ÖZBEK, FATİH TERİM'İ DAHA ÖNCEDEN İSTEMİYORDU"

Dursun Özbek baskın ve etik dışı seçim kararı aldı. Etik dışı seçime rağmen camiada ve tribünlerde tepki oluşunca Fatih Terim ile anlaşmak zorunda kaldı. Oysa Dursun Özbek'in, Fatih Terim'i hiç istemediği, Terim sesleri başladığı sırada Terim'in önünü kesmek için Lucescu ile görüştüğünü biliyoruz. Yönetim kurulunda Terim'e ağır hakaret eden isimler vardı hatta. Şimdi ne yapacaklar? Terim ile öpüşecekler ve yola devam edecekler. 

"GALATASARAY'IN DEĞERLERİ MİLLİ TAKIMIN ALTINDA MI?"
Fatih Terim'in de Galatasaray'a ihtiyacı vardı. Çok ciddi şekilde yıpranmıştı ve kamuoyu tarafından ağır eleştiriler alıyordu. Türk medyasının bu konudaki tavrını anlamam mümkün değil. Fatih Terim, kebapçı dükkanını basarak kavga ettiği için Milli takımdan uzaklaştırılmasını istedi Türk basını. Bunda da yanlış yok. Milli Takıma uygun görünmeyen Fatih Terim, Galatasaray'a aynı basın tarafından şakşaklarla karşılanıyorsa, Galatasaray'ın etik değerleri Milli takımdan daha mı aşağıda? Benim bunu anlamam mümkün değil. Etik tarafını bir tarafa bırakırsak, mantık tarafından Galatasaray açısından doğru bir hareket. Ancak bana sorarsanız, ben Fatih Altaylı olarak Fatih Terim'i getirmezdim. Çünkü bazen etik değerler şampiyonluklardan daha önemlidir." 

"ultrAslan'ın GALATASARAY'A NE FAYDASI VAR?"

ultrAslan'ın Galatasaray'a ne faydası var? Bulunduğu tribüne mağaza açmışlar. En ucuz ürünleri koymuşlar. Satış kaç para? 0 TL. Bedava bilet isterler, ürün almazlar. Biz Galatasaray'a sahibiz derler. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.