comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: 'Geçen sene amatör, bu sene profesyonelce işler var!'

30 Ağustos 2019, Cuma 23:13
Fatih Terim: 'Geçen sene amatör, bu sene profesyonelce işler var!'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçının ardından son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 3. haftasında deplasmanda Kayserispor'u 3-2 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Fatih Terim gündeme damga vuran açıklamalarda bulundu. 

"MECBURİ DEĞİŞİKLİKLER YAPTIK"
 Beklediğimizi alamayınca mecburi değişiklikleri yapacağız. O anki aklımıza gelen, taktik anlayışımız bu. Merkezde hareketsizdik. Kayserispor'u da tebrik ediyorum. Gayet iyi mücadele ettiler.  Çok renkli, elektrikli, giden gelen, seyri güzel bir maç oldu. 3 puan için çok mutluyum. 

"GEÇEN SENE AMATÖRCE İŞLER VARDI, BU SENE PROFESYONELLEŞMİŞLER"

Galatasaray yalnızlaştırmaya çalışılıyor gibi bir ortam var. Bu atmosfer yaratıldı. Geçen sene örgütlü, organize işler amatör işler yapıldı demiştim. Bu sene görüyorum ki, profesyonel hamleler var. Alınmışlar demek ki bu sezon profesyonelleşmişler. Baya profesyonelce hamleler var. Bugünkü maçla ilgili söylemiyorum bunlar. Amatörce demiştim. Galatasaray 2 kez puan kaybetti, yabancı konusu hiç gündeme gellmedi. Ancak şimdi kazanalım, yeniden yabancı konusu konuşulur mu?

TRANSFER SÖZLERİ

Bir sürpriz yapabilir miyiz? Evet. Hiç kimse olmayabilir mi? Olmayabilir. Alışkın mıyız? Evet. Oynar mıyız? Oynayız. Tabi inşallah olmaz. Çünkü 3. haftayı bitirdik. Bu iş kolay değil. Bir yandan borç öde, bir yandan UEFA durumu. Kolay değil. Bu yanlış, bu doğru, bu geç kaldı diye suçlamak yerine sonucu bekleyelim. İyi şeyler olacağına inanıyorum. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!