comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Galatasaray'ın başına geçecek mi?

26 Temmuz 2017, Çarşamba 17:21
Fatih Terim, Galatasaray'ın başına geçecek mi?

Milli Takımdan ayrılan Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçip geçmeyeceği en çok konuşulan konu haline geldi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Hırvat teknik adam Igor Tudor eleştirilerin odağında yer alırken, Milli Takımdan ayrılan Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçeceği iddia ediliyor. Peki bu iddialar ne kadar gerçeği yansıtıyor?  


Galatasaray'da Igor Tudor yerine Fatih Terim mi gelecek?


Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in görevlerini bırakması sonrasında Galatasaray taraftarları da büyük başarılar yaşatan eski teknik direktörlerinin takımın başına geçmesi adına yoğun bir destek vermeye başladı. Sosyal medyada Fatih Terim'in Galatasaray'ın başına geçmesi istenirken sarı kırmızılı yönetimden bu konu hakkında FutbolArena'ya açıklama geldi. Galatasaray Yönetiminin Igor Tudor dışında başka bir alternatifi bulunmadığı açıklanırken, Tudor'un istekleri doğrultusunda kurulacak olan takımla lige başlanacağını belirtti.
Galatasaray yöneticileri konu ile ilgili yaptıkları açıklamada "Galatasaray'ın Teknik Direktörü Igor Tudor'dur. Galatasaray sezona Igor Tudor önderliğinde başlayacak. lige iyi bir giriş yapmak istiyoruz. Fatih Terim, Galatasaray camiası için çok değerli ve önemli bir isimdir. Fatih hocanın bir süre dinlenmek isteyeceğini düşünüyoruz. Gündemimizde böyle bir şey yok" ifadelerini kullandılar.
Galatasaray ile ilgili gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.