comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: "Galatasaray'ı değil maçı bıraktım"

04 Ekim 2020, Pazar 21:36
Fatih Terim:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 4. haftasında 1-0 kaybettikleri Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kasımpaşa maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"KASIMPAŞA'YI TEBRİK EDİYORUM"
Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. Diagne'nin baştaki pozisyonunun haricinde belki girdik ama net pozisyon az. Kazanma adına çok da doğru işler yapmadık. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiler ve kazandılar. 

"BEN GALATASARAY'I DEĞİL MAÇI BIRAKTIM"

Oyundan çıkmama gelince. Sahada Galatasaray veya bana değil. Ben Galatasaray'ı değil, maçı bıraktım. Kime tepki gösterdiğim çok açık. 

"HER ŞEYDEN BENİ SORUMLU TUTABİLİRLER"

Ekonominin kötü gidişini ve hatta borçlardan da beni sorumlu tutabilirler. Ancak ben kendi duruşumundan ve Galatsaaraylılığımdan taviz vermeden bu mücadeleden vazgeçmeyeceğim. Bu masum bir hareket. Kimseyi yalnız bırakmadım. 

"PERŞEMBE - PAZAR YORGUNLUĞUNU KALDIRAMADIK"

Her dakika transfer soruluyor. Bıktım. Biz şu anda bu yorgunluğun altından kalkamadık. Demek ki Perşembe - Pazar devam etsek işimiz daha zordu. Şimdi haftada bir maç oynayacağımız için farklı olacak. Yarın hayırlısıyla transfer saati dolsun. Allah nasip ederse inanıyorum ki, başka bir Galatasaray olacak. İlk maçlardaki gibi bir Galatasaray olacak inşallah. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)