comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim Galatasaray'dan ayrılıyor mu? Canlı yayında açıkladı

22 Ocak 2018, Pazartesi 19:44
Fatih Terim Galatasaray'dan ayrılıyor mu? Canlı yayında açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçı öncesi yayıncı kuruluşa seçim sonuçları ve görevi bırakacağına dair iddialar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçı öncesi yayıncı kuruluşa konuşarak Mustafa Cengiz'in yeni Başkan seçilmesiyle birlikte görevi bırakacağına dair iddialara yanıt verdi. Fatih Terim Galatasaray'dan ayrılıyor mu? sorusunun cevabıyla ilgili tecrübeli teknik adam şu açıklamaları yaptı. 


Fatih Terim Galatasaray'da istifa mı ediyor?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçı öncesi yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada görevi bırakacağına dair iddilara yanıt verdi. 

"GÖREVİ BIRAKMAM SÖZ KONUSU DEĞİL"
Galatasaray Genel Kurulu'nun idaresine saygı duyuyor, Mustafa Cengiz ve ekibine hoş geldiniz, hayırlı olsun diyoruz. Emek vermiş, hizmeti geçmiş Dursun Özbek'e teşekkür ediyoruz."

Fatih Terim görevi bırakıp bırakmayacağına dair haberler hakkında ise, "Benim tavrımı, tarzımı herkes biliyor. Yeni gelen sayın başkanımızla konuştuk. Ben mevcut yönetim + başkanımıza ben ve ekibimin her şeye hazır olduğumuzu söyledim. Kendisine bana çok güzel şeyler söyledi. Böyle bir şey söz konusu değil." diye konuştu. 
 

Galatasaray'da Gomis'in sakatlığında son durum?


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Kayserispor maçında forma giyemeyecek olan Fernando, cezalı Maicon ve bir diğer sakatlığı bulunan Gomis hakkında, "Açıkçası Fernando sahanın azizliğine geldi. Ayağı kaydı ama oldu yani. Hepsini bir an önce aramıza katmak için sağlık ekibimiz uğraşıyor. Gomis bize sürpriz oldu. Futbolda bunlar var ama. Eren Derdiyok şans bulacak. Umuyorum ki, eksiklikleri hissettirmezler." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)