comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Galatasaray başkan adayı olacak mı?

27 Mart 2022, Pazar 14:41
Fatih Terim, Galatasaray başkan adayı olacak mı?

Rezan Epözdemir, Fatih Terim için oluşan başkanlık beklentisi hakkında "Kendisi nerede hizmet etmek isterse Galatasaraylılar ona her zaman kucak açar." yanıtını verdi.

FutbolArena - Galatasaray mali kongresinde idari açıdan ibra edilmeyen Burak Elmas yönetimi seçim kararı aldı. Gelişmelerin ardından Fatih Terim için oluşan başkanlık beklentilerine Rezan Epözdemir'den yanıt geldi.
 

Fatih Terim başkan olur mu?


Geçtiğimiz aylarda Burak Elmas yönetiminden istifa eden Rezan Epözdemir, yaşanan gelişmeler hakkında Habertürk TV'de açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim'e yakınlığı nedeniyle kendisine sorulan "Fatih Terim aday olur mu?" sorusunu yanıtlayan Rezan Epözdemir, "2 gün önce telefonda genel kurula gelip gelmeyeceğini sordum. Bu konuda etraflıca bir değerlendirme yapmadık. Hoca Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en büyük spor adamlarından biri. Galatasaray'ın her kademesinde görev yapabilecek yeteneklere sahiptir. Kendisi o değerlendirmeyi yapar ama nerede hizmet etmek isterse Galatasaraylılar ona her zaman kucak açar." ifadelerini kullandı.
NELER YAŞANDI?

Sarı-kırmızılı kulüpte Burak Elmas yönetiminin faaliyetleri mali açıdan ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedİ. Burak Elmas, tüzük gereği olağanüstü seçimli genel kurul kararı alacaklarını açıkladı. Merhum başkan Mustafa Cengiz'in yönetimi hem mali hem de idari yönden ibra edildi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!