comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim futbolcularıyla görüntülü görüştü: "Çok özlemişim"

03 Nisan 2020, Cuma 22:13
Fatih Terim futbolcularıyla görüntülü görüştü:

Fatih Terim futbolcularıyla yaptığı görüntülü toplantıda fizik performans kadar mental olarak da güçlü kalmanın önemine dikkat çekti.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün takımdaki tüm oyuncular ile görüntülü görüştü. Koronavirüs tedavisine evde devam edilen Fatih Terim ve oyuncuları arasındaki görüşme, yaklaşık 40 dakika sürdü.
 

Fatih Terim ile futbolcular arasındaki görüntülü görüşmede neler yaşandı?


Oyuncularına mevcut sağlık durumunu ve tedavi sürecini anlatan Terim, oyuncularının ve ailelerinin genel durumu ile sağlık bilgileri hakkında bilgiler alırken, bu süreçte fizik performans kadar mental olarak güçlü kalmanın önemine dikkat çekti.

Tecrübeli teknik adam, ayrıca liglerin başlama ihtimali ve olası tarihlere ilişkin teknik heyet olarak hazırladıkları, sağlık öncelikli zaman ve iş planlarından da bahsetti.

"HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEMİŞİM"

Fatih Terim futbolcularıyla yaptığı video konferasın ardından sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Fatih Terim açıklamasında, "Hepinizi çok özlemişim. Sizleri görmek beni çok mutlu etti. Hep birlikte taraftarımızla da buluşacağımız günü bekliyorum. Sağlıkla kalın." ifadelerini kullandı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)