comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Eboue'ye yardım elini uzatacak

24 Aralık 2017, Pazar 18:55
Fatih Terim, Eboue'ye yardım elini uzatacak

Göztepe maçının ardından Galatasaray kulübünün Eboue için harekete geçeceği öğrenildi. Fatih Terim, eski oyuncusuna yardım eli uzatacak.

FutbolArena Özel - Galatasaray'ın eski futbolcusu Emmanuel Eboue'nin maddi sıkıntılarına Fatih Terim tepkisiz kalmadı. Zor durumda olduğunu açıklayan Eboue'ye Galatasaray ve Fatih Terim yardım elini uzatacak.
​​

Fatih Terim, Eboue'ye yardım edecek mi?


Göztepe maçının ardından Galatasaray kulübünün Eboue için harekete geçeceği öğrenildi. Alınan bilgiye göre Eboue, antrenör lisansının çıkartılmasının ardından U-14 takımına yardımcı antrenör olarak alınacak.  Barınma sıkıntısı da yaşayan Eboue, bu göreve getirilmesinden sonra artık Florya'da kalacak.

FATİH TERİM'İN ÖZEL İSTEĞİ
Bu hamleyi ise Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in istediği ve Eboue ile de kısa süre içinde irtibata geçileceği öğrenildi.
 

Eboue neden parasız kaldı?


İngiliz basınından Daily Mirror'a konuşan Eboue, "İntiharın eşiğine geldim. Tanrıdan yardım diliyorum bu düşüncelerden beni alıkoyması için. Türkiye'de 8 milyon Euro kazandım ancak bunun tamamını eve gönderdim. Ekonomik olarak zor durumdayım. Eski çalıştığım kulüpler bana iş verirse geri çevirmem. Öyle bir tekliflere de gerek yok. Örneğin gençlere yardım edebilirim. Evde olduğum zamanlar çok korkuyorum. Polisler her an kapıma gelebilir. Yaşadıklarım adil değil. Umarım Tanrı bana yardımcı olur. Bu düşüncelerimi ancak o şekilde atabilirim. Bu nedenle sonuna kadar savaşacağım'' ifadelerini kullanmıştı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.