comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim, Dursun Özbek'ten Taffarel'i istedi

22 Aralık 2017, Cuma 09:21
Fatih Terim, Dursun Özbek'ten Taffarel'i istedi

Galatasaray yönetimi dün akşam Fatih Terim'in evine giderek tecrübeli çalıştırıcı ile her konuda anlaşma sağladı. Fatih Terim, Dursun Özbek'ten kulübün efsane isimlerinden Tafferel'i istedi.

FutbolArena ÖzelGalatasaray ile anlaşan Fatih Terim, ekibini oluşturmak içinde harekete geçti. Dün gece geç saatlere kadar Galatasaray kulübü Başkanı Dursun Özbek ile görüşen Fatih Terim, kaleci antrenörü olarak Taffarel'i istedi.


Galatasaray'da Fatih Terim, Taffarel'i istedi 


Galatasaray yönetimi dün akşam Fatih Terim'in evine giderek tecrübeli çalıştırıcı ile her konuda anlaşma sağladı. Gerçekleşen kritik toplantıda Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim, Dursun Özbek'ten kulübün efsane isimlerinden Tafferel'i istedi.

''TAFFAREL BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ KARAKTER''
Geçen sezon başında Galatasaray'dan ayrılan ve Brezilya Milli Takımında görev yapan Taffarel'in kendisini kırmayacağını belirten Fatih Terim'in başkan Dursun Özbek'e, "Taffarel takım için çok önemli bir karakter. Sadece bir kaleci antrenörü değil, futbolcuların sırdaşı, arkadaşı, dostu. Muslera'nın da performansının hep en üstte olması, genç kalecilerin de gelişmesi adına Taffarel ile çalışmalıyız" dedi. Terim, Taffarel ile görüşüp eski öğrencisi ve yardımcısını ikna etmeye çalışacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.