comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: 'Değiştirmezsek Galatasaray için sıkıntı olur'

12 Aralık 2019, Perşembe 01:19
Fatih Terim: 'Değiştirmezsek Galatasaray için sıkıntı olur'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, PSG maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki son maçında deplasmanda PSG'e 5-0 mağlup oldu. Maçın ardından teknik direktör Fatih Terim açıklamalarda bulundu. 


PSG 5-0 Galatasaray Fatih Terim'in maç sonu açıklamaları


"ACI BİR VEDA"

Acı bir veda. Böyle olmasaydı iyi olurdu. Bazen acı vedalardan önemli ve güzel hikayeler çıkar. İnşallah ligde ve kupada böyle bir hikaye çıkarırız. Bizden iyiler, bunu kabul edelim. Sikletimiz çok farklı, bunu kabul edelim. 30-35 dakika dayanabildik veya durabildik diyelim. Bizi Şampiyonlar Ligi'nde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. 
"DEĞİŞTİRMEZSEK GALATASARAY İÇİN SIKINTI OLUR"

Allah nasip ederse Ocak ayındaki değişim kaçınılmaz. Aylar önce önemli isimler aldığınızda umarım cisim de aynı olur demiştim. Kalan maçlarımızı hayırlısıyla bitirelim. Bir takım şeyleri değiştirmezsek Galatasaray için sıkıntı olur. 

"KARARLARIMIZ DAHA RADİKAL OLMALI"

Bundan sonraki kararlarımız daha radikal olmalı. Yarışırken bazen bazı şeyleri erteleyebiliyorsunuz. Ligde 3 maçımız var. Hayırlısıyla ligi iyi şekilde bitirelim. Geçen seneki gibi puan farkı olmadan. Yapabiliriz, niye yapmayalım? Hep yaptık. Bir yere varacağız. Hep vardık. İnşallah bundan sonra 


Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!