comScore

Galatasaray Galatasaray

'Fatih Terim değil de Guardiola'ya karşı' İspanyol basını yazdı

23 Ekim 2019, Çarşamba 20:36
'Fatih Terim değil de Guardiola'ya karşı' İspanyol basını yazdı

Marca yorumcuları Real Madrid'in, Galatasaray karşısında aldığı galibiyetin hiçbir şeyi ispatlamadığı yönünde değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray ile Real Madrid arasında oynanan Şampiyonlar Ligi maçının yankıları İspanyol basınında sürüyor. Marca yorumcuları Real Madrid'in galibiyetini masaya yatırdı.

İspanyol basınında Real Madrid'in, Galatasaray galibiyetine bu zaferin tüm sorunları gidermediği anlamına geldiği görüşü ağırlık kazandı. 
Jose Manuel Olivan: "Galatasaray'a karşı alınan bu galibiyetten dolayı fazla sonuç çıkaramazsınız. Galibiyet önemliydi ama Real Madrid ilk yarıda verdiği pozisyonlardan dolayı kazanamayabilirdi. Bu galibiyet bir şeyi ispatlamaz. 

Luis Garcia: "Görünüşe göre Real Madrid'de Zidane'ın takıma müdahalesinin çok az olduğu görülüyor. Dün biraz da Courtois'in iyi performansına borçlular. Takım gergin ve sanki Guardiola'nın takımı Manchester City'ye karşı oynamış gibilerdi."

Pablo Pinto: "Bu galibiyet önemliydi ama sorunların tamamen giderildiği anlamına gelmiyor."

Gonzalo Mira: "İnsanlar Real Madrid'den daha fazlasını bekliyor. Atletico Madrid'den mesela 4-0, 5-0 gibi farklı galibiyet beklenmiyor ama Real Madrid'den bekleniyor. Galatasaray karşısında da bu beklenti fakat takımdaki gerginlik çok net bir şekilde bunu engelledi." 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"