comScore
1 / 8

Fatih Terim Arda sorusuna öyle bir cevap verdi ki...

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 29. haftasında sahasında Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup etti. Maçın ardından teknik direktör Fatih Terim takımın performansına övgüler yağdırdı.

2 / 8
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.
3 / 8

GEÇEN HAFTA OLMAYAN KONSANTRASYON BU MAÇTA VARDI

<h2>GEÇEN HAFTA OLMAYAN KONSANTRASYON BU MAÇTA VARDI</h2>
Takımımı tebrik ediyorum. İlk dakikadan son dakikaya kadar 1 hafta önce olmayan konsantrasyonun hepsi vardı. Tam bir profesyonel, tam bir büyük takım gibi oynadı oyuncularımız. Lider gibi oynadılar ve lider oldular.


4 / 8

GALATASARAY BİLEĞİNİN GÜCÜYLE LİDER OLMUŞTUR

<h2>GALATASARAY BİLEĞİNİN GÜCÜYLE LİDER OLMUŞTUR</h2>
Top daha fazla bizdeydi. Kontrollü geçti ama top bizdeydi. Gol sonrasında oynanan oyun, yapılan değişiklikler hepsi bunların 3 puana yönelikti. Çünkü bazen öyle bir maç oynarsınız ki, sizin tükenen kredilerinizle rakibin fazla kredileri çakışır.
5 / 8
Siz dışarıda kalabilirsiniz. Bütün bunlara rağmen kazanan Galatasaray, 3 puanı hak etmiştir. Galatasaray bileğinin gücüyle, mücadelesiyle, oynadığı futbolla bugün yeniden lider olmuştur."
6 / 8

BUNDAN SONRA HESAP ÇOK AÇIK

<h2>BUNDAN SONRA HESAP ÇOK AÇIK</h2>
Bundan sonra hesap çok açık. Ne olacağı ortada. Tekrar küçük de olsa kredi kazandık. En azından 5 maç kala liderliği aldık. Hesaplar basit, herkes biliyor zaten. Deplasman işlerini halledersek inşallah daha iyi olacaktır.

7 / 8
Galatasaray’ın fikstürü zor diyorlar ama Galatasaray, Galatasaray gibi oynarsa -ki, Başakşehir maçı örnektir her maç kolay olur. Dediğim gibi yeniden liderliği almak, iyi oyun ve doğru işler yaparak almak önemliydi.
8 / 8

EMRE VE ARDA SORULARINA NE YANIT VERDİ?

<h2>EMRE VE ARDA SORULARINA NE YANIT VERDİ?</h2>

Fatih Terim maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Arda Turan’ın karşılaşma öncesinde kendisinin yanına tokalaşmaya gelmemesi üzerine, "Arda’dan bir beklentiniz var mıydı?" sorusuna, "Galatasaray’la ilgili sorunuz varsa onu cevaplayayım." dedi.