comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim: "Amerika'dan daha büyük bir ego mu var?"

17 Nisan 2020, Cuma 13:34
Fatih Terim:

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Hürriyet Gazetesi'nden Ertuğrul Özkök'e konuştu.

FutbolArena - Hürriyet Gazetesi'nden Ertuğrul Özkök, önceki gün Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile arasında geçen konuşmayı paylaşmıştı. Fatih Terim, "Ben, bu sınavdan çok şey öğrenerek çıkacağım. Daha çok kıymet bilecek, karantina süreci sonrası aileme ve sevdiklerime daha çok vakit ayıracağım. Daha çok affedeceğim, daha az üzülmeye çalışacağım." ifadelerini kullanmıştı.

Özkök, Fatih Terim ile bir kez daha görüştüğünü belirterek deneyimli teknik adamın sözlerini köşesine taşıdı. İşte o yazı:
"Dün arayıp sordum: “Hocam böyle diyorsunuz ama siz de ben de ego insanıyız. Böyle büyük egolar değişebilir mi?” Bana çok çarpıcı bir cevap verdi...

Kelimesine dokunmadan aktarıyorum

“Tamam egomuz var da, Amerika'dan daha büyük bir ego mu vardı bu dünyada? Onu atarım, bunu keserim, şunu vururum... Bak bir virüs ne hale getirdi.Yani artık benim egom, onun egosu, bunların hiçbirinin manası yok. Hiçbirinin esamisi okunmaz.Bütün dünyanın başına geldi bu...Evet değişeceğim. Çünkü artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz. Değişmek zorundayız. Çünkü değişmezsek mutlu olamayız. Ben değişeceğim. Geçen gün bir arkadaşımı arıyordum. Bulamadım, bir başka arkadaşımla konuşuyorduk bunu söyledim. Bana ‘Hocam buluncaya kadar arayacağız' dedi. Görmediğimiz, ihmal ettiğimiz arkadaşlarımızı buluncaya kadar arayacağız. İşimizi daha iyi yapacağız. Seveceğiz. Ailemize daha çok zaman ayıracağız."

Korona virüsü kapmış, mücadele etmiş ve yenmiş bir insan konuşuyor. Demek ki virüs onu böyle etkilemiş."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!