comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim ameliyat oldu (Fatih Terim'in sağlık durumu)

12 Ağustos 2019, Pazartesi 11:47
Fatih Terim ameliyat oldu (Fatih Terim'in sağlık durumu)

Galatasaray, Fatih Terim'in İstanbul'da başarılı bir bel fıtığı ve dar kanal ameliyatı geçirdiğini açıkladı. Fatih Terim'in sağlık durumu belli oldu.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, İtalya dönüşünde İstanbul'da bel fıtığı ve dar kanal ameliyatı oldu. Galatasaray'dan yapılan resmi açıklamada operasyonun başarılı geçtiği ve Fatih Terim'in sağlık durumunun iyi olduğu duyuruldu.
 

Fatih Terim ne zaman iyileşecek?


Galatasaray'ın açıklamasında, "Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim, bir süredir belinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle takımımızın İstanbul'a varışıyla sponsor hastanemiz Liv Hospital Beyin Cerrahisi kliniğine getirilmiş ve Prof. Dr. Mustafa Kemal Hamamcıoğlu başkanlığında başarılı bir bel fıtığı ve dar kanal ameliyatı geçirmiştir. Hocamızın durumu iyi olup tedavisi devam etmektedir." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in iyileşme süresi hakkında bilgi verilmezken, sarı kırmızılı camiadan tecrübeli çalıştırı için geçmiş olsun mesajları yayınlandı.
Geçen sezondan devam eden cezası nedeniyle Denizlispor maçında yer alamayacak olan Fatih Terim, sağlık durumunun el vermesi halinde Süper Lig'in 2. haftasındaki Konyaspor maçında kulübede olabilecek.

FATİH TERİM'E FİORENTİNA MAÇINDA SEVGİ SELİ

Fiorentina, Galatasaray maçı öncesi Fatih Terim'e forma hediye etti. Fiorentina taraftarları tribünde "Tekrar hoş geldiniz Terim" pankartı açarken, tecübeli teknik direktör alkışlarla karşılandı.

İtalyan taraftarlar sık sık Fatih Terim için sevgi tezahüratlarında bulundu. Fatih Terim ise maçı yedek kulübesinde Fiorentina atkısıyla takip etti. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!