comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim açıkladı! Galatasaray'dan teklif geldi mi?

20 Aralık 2017, Çarşamba 09:55
Fatih Terim açıkladı! Galatasaray'dan teklif geldi mi?

Galatasaray'da gündem başkanlık seçimi ve teknik direktörün kim olacağı konusu... Taraftarlar Fatih Terim'i isterken Fatih Terim'e teklif yapılıp yapılmadığı merak ediliyor.

FutbolArena - Galatasaray transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek yerine yeni başkan ve teknik direktör seçmeye çalışacak. Taraftarların en çok istediği isim Fatih Terim. Peki Terim'e teklif var mı?


Fatih Terim'e teklif yapıldı mı?


Takvim'in haberine göre Galatasaraylı taraftarların çok büyük bir çoğunluğunun yeniden yuvaya dönmesini istediği Fatih Terim sessizliğini koruyor... Fakat tecrübeli teknik adamın kendisine "Hocam Galatasaray'a gidiyor musun?" diye soran yakın dostlarına "Öyle bir durum yok. Beni ne arayan var ne de soran" ifadesini kullandığı öğrenildi.

ALTERNATİF OLARAK GÖRÜLÜRSE...
Yine alınan bilgilere göre eğer Başkan Dursun Özbek ilk olarak bir yabancı teknik adamla görüşüp teklif yaparsa Fatih Terim için Galatasaray defteri kapanacak. Başarılı hocanın asla başka bir ismin alternatifi olmayı kabul etmeyeceği ve bu nedenle yaşanacak gelişmeleri çok yakından takip ettiği belirtiliyor.

BOSNA'YI BEKLETİYOR

Bosna Hersek Futbol Federasyonu'ndan teklif alan fakat ekonomik koşullarda anlaşma sağlayamayan Fatih Terim'in yine yurt dışından talipleri olduğu fakat Galatasaray'ı beklediği ifade ediliyor. Eğer Dursun Özbek'ten herhangi bir teklif gelmezse, Terim de diğer alternatifleri değerlendirecek ve kariyerinde yeni sayfa açacak.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.