comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim 8 yeni transfer istiyor

28 Mart 2018, Çarşamba 09:19

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim şimdiden gelecek sezonun transfer planlamasını yaparken 8 yeni ismi kadrosunda görmek için talepte bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk mücadelesi verirken Fatih Terim, transfer için kollarını sıvadı.
 

Fatih Terim'in istediği transferler


UEFA ile finansal anlamda başı sertte olan Galatasaray'da Mayıs ayında yapılacak seçim ve UEFA'nın aldığı karar sonrası transfer şekillenecek.

Fotomaç'ın haberine göre, Carasso ve Eray'la bu iş olmayacak. Fernando Muslera'nın arkasına bir değil iki kaleci alınmak zorunda. Latovlevici'ye yol verilecek. Nagatomo satın alınsa bile, yanına en azından onu destekleyecek bir Türk sol bek gerekiyor.
 

Galatasaray'da Fatih Terim, Martin Linnes'i bırakmıyor


2019 planlamasını şimdiden yapmaya başlayan ve sezon sonunda Galatasaray takımı içinde önemli bir değişime imza atmaya hazırlanan Fatih Terim, Martin Linnes'ten vazgeçmeyecek.
1 YIL DAHA SÖZLEŞMESİ BULUNUYOR

Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi olan Linnes, Terim'in 2019 planları arasında yerini garantiledi. Martin Linnes'in çalışma disiplini, özverisi ve takım oyununa yatkın karakter, kimliği olduğunu belirten Fatih Terim, bu oyuncusunu kadroda hem sağ hem sol bek alternatifi olarak tutacak.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.