comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Karagümrük cephesinden: 'Galatasaray beni izliyor'

13 Nisan 2020, Pazartesi 19:48
Fatih Karagümrük cephesinden: 'Galatasaray beni izliyor'

Fatih Karagümrük futbolcusu Brahim Darri, Hollanda basınına Türkiye'deki yaşam hakkında konuşurken, Galatasaray'la ilgili itirafta bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fatih Karagümrük'ün, NEC Nijmegen'den transfer ettiği Brahim Darri, Türkiye ve İstanbul'a övgüler yağdırırken, Galatasaray'ın kendisini izlediğini menajeri tarafından öğrendiğini söyledi. 

Hollanda basınına konuşan Brahim Darri'nin sözleri şu şekilde
"İSTANBUL UYUMAYAN BİR ŞEHİR"

Türkiye büyük bir ülke. İstanbul dünya şehri. Hiç uyumayan bir şehir. Türkiye'de futbol gerçekten tutkuyla yaşanıyor. Mesela bir gün taksiye bindim. Şoför "Nerelisin?" diye sordu. Amsterdam dedim. Wesley Sneijder'in memleketi! Çok güzel" dedi. İstanbul'da gerçekten mutluyum. Çok büyük, güzel ve sokakta gezebileceğiniz birçok yer var İnsanlar çok sıcak kanlı. 

"FATİH KARAGÜMRÜK'TE BAŞKAN MAAŞLARI CEBİNDEN ÖDÜYOR"

Sneijder ve Van Persie, Türkiye'de oynadıklarında o zaman Türk futbolunu daha sıkı takip ettim. Fatih Karagümrüm'e gelmeden önce başlarda "İkinci lige gitmeli miyim?" diye düşünmüştüm. Ancak başkanla görüştük ve son derece netti. Şampiyonluk, Süper Lig'e çıkma hedefi. Proje ve hedef beni etkiledi. Başkan, sponsor olmadan maaşları cebinden ödüyor. Takımla çok ilgili. 

"GALATASARAY BENİ İZLİYOR"

Türkiye'de oynadığım 6 maçın sonunda menajerimle görüştüm. Beni aradı ve "Galatasaray seni takip ediyor dedi. Normalde etkilenmemen için sana söylemezdim ama bu aynı zamanda senin ne kadar iyi futbolcu olduğunu, işini ne kadar doğru yaptığını gösteriyor dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!