comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı'dan Selçuk İnan haberlerine tepki! 'Fenerbahçe fanatiği...'

30 Ocak 2018, Salı 00:56
Fatih Altaylı'dan Selçuk İnan haberlerine tepki! 'Fenerbahçe fanatiği...'

Fatih Altaylı'dan Selçuk İnan'ın rakı içerken görüntülendiği yönündeki haberlere sert tepki geldi. 

FutbolArena - Galatasaray'da Selçuk İnan'ın rakı içerken görüntülenmesi yönündeki habere bir tepki de Fatih Altaylı'dan geldi. Bloomberg TV'de konuşan Altaylı, Fanatik Gazetesine sert bir Fenerbahçe göndermesi yaptı. 


Selçuk İnan'ın rakı içtiği haberleri


Galatasaraylı Selçuk İnan'ın rakı içerken görüntülenmesinin haber yapılmasına bir tepki de Fatih Altaylı'dan tepki geldi. 

Bloomberg TV'de konuşan Fatih Altaylı şu ifadeleri kullandı:
"FENERBAHÇE FANATİĞİ..."

Buna en güzel cevabı sosyal medyada tüm takımların taraftarları verdi. Bu haberi yapan Fanatik isimli Fenerbahçe Fanatiği gazete yöneticisine yönelik tepkileri gösterdiler. Yahu şimdi anlamadığım şu, bir futbolcu tamamen antrenmanından sonra gitmiş arkadaşlarıyla yemek yiyor ve 1-2 kadeh rakı içiyor. Kime ne? Sanırsın adam kokain partisinde yakalanmış gibi haber yapılıyor. Adam restoranda yemeğini yiyor, yanında içkisini içiyor.

"BEN GALATASARAY'DA YÖNETİCİLİK YAPARKEN..."

Ben Galatasaray'da yöneticilik yaparken futbolculara tek bir şey söylemiştim. Çocuklar istediğiniz yere gidin. Yeter ki size yakışan yere gidin. Boktan pavyonlara gitmeyin. İstanbul'un en güzel yer neyse, oraya gidin. İçebileceğiniz en kaliteli içkiyi için. Ben şuna bakarım. O gazetenin yazarı içmiyor mu? Alkolikliğiyle meşhur spor yazarlarımız var. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)