comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı'dan Galatasaray'a Falcao müjdesi! Konuşmayı açıkladı

08 Ağustos 2019, Perşembe 13:27
Fatih Altaylı'dan Galatasaray'a Falcao müjdesi! Konuşmayı açıkladı

Gazeteci Fatih Altaylı, Falcao'nun Galatasaray transferi hakkında "İnşallah" yanıtını verdiğini sosyal medyadan açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray'da Falcao heyecanı devam ediyor. Sosyal medyada Falcao atağı başlatan sarı kırmızılı taraftarlar, Fatih Altaylı'dan gelen haberler heyecanlandı. Gazeteci Fatih Altaylı, Falcao'nun Galatasaray'a yeşil ışık yaktığı diyaloğu açıkladı.
 

Galatasaray, Falcao'yu transfer edecek mi?


Fatih Altaylı sosyal medya paylaşımında "Arkadaşımız olan bir İspanyol siyasetçinin futbol meraklısı oğlu dün gece yakından tanıdığı Falcao'ya 'Galatasaray'a gidiyor musun?' diye mesaj attı. Yanıt "İnşallah" olmuş." ifadelerini kullandı.

Gazeteci Fatih Altaylı'nın Falcao hakkında yaptığı paylaşım transferi dört gözle bekleyen Galatasaray taraftarlarını heyecanlandırdı. Galatasaraylı sosyal medya kullanıcıları ve futbolcular, Falcao transferinin gerçekleşmesi için yıldız futboluya mesajlar gönderiyor.
 

Falcao'nun Galatasaray'a transferi


Galatasaray'ın, Süper Kupa zaferinin ardından Muslera geceden fotoğraf kareleri paylaşırken, Falcao paylaşımın altında "Cimbombom" mesajını yazarak alkış emojisini koydu. Muslera da Falcao'ya, "Come to Gaslatasaray İdolo" diye tekrar bir mesaj attı. Sosyal medyada bir anda Falcao'nun bu paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. 
Falcao'nun "Cimbombom" paylaşımının altına yanıt bırakan Ryan Donk ise, "Gel, 1 hafta sonra sezon başlıyor." ifadelerini kullandı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!