comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek yönetimine eleştiri: "Orada ne yapıyorlar"

22 Ocak 2018, Pazartesi 23:13
Fatih Altaylı'dan Dursun Özbek yönetimine eleştiri:

Galatasaray Kongre Üyesi ve televizyoncu Fatih Altaylı, seçimi kaybeden Dursun Özbek ve yönetimine Kayserispor maçı sonrası eleştiride bulundu.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 18. haftasında Kayserispor'u 3-1 geçerken Galatasaray Kongre Üyesi ve televizyoncu Fatih Altaylı çarpıcı bir eleştiride bulundu.
 

Fatih Altaylı'nın Dursun Özbek paylaşımı


Galatasaray'da geçen cumartesi yapılan seçimli genel kurulunda koltuğunu Mustafa Cengiz'e kaptıran Dursun Özbek'in maçı kulüp binasında yönetimden bazı isimlerle birlikte izlemesini eleştirdi.

Fatih Altaylı, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Seçim kaybetmiş Başkan Özbek ve arkadaşları bu saatte hala kulüp binasında. Maça gitmeyip kulüp binasına kapanan eski yönetim orada ne yapıyor merak ederim" diye konuştu.

 

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Kayserispor maçı sonrası açıklamaları


Kayserispor - Galatasaray maçını locadan izleyen Başkan Mustafa Cengiz maçın ardından basın mensuplarına şu açıklamaları yaptı:

"Henüz resmen göreve başlamadık. Nezaketen geldik. Çarşamba veya Perşembe daha geniş bir açıklama yapacağız. İnşallah el birliğiyle camia için, Türk sporu için, Türk futbolu için ve en önemlisi Galatasaray için hayırlısı olur."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)