comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı: ''Kimi desteklediğim ortada''

20 Ocak 2018, Cumartesi 14:03
Fatih Altaylı: ''Kimi desteklediğim ortada''

Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden ve eski yöneticilerden Fatih Altaylı, Galatasaray Spor Kulübü'nde yapılan olağanüstü seçimli kongreyi FutbolArena'ya değerlendirdi.

FutbolArena - Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, Galatasaray Spor Kulübü'nde yapılan olağanüstü seçimli kongreyi FutbolArena'ya değerlendirdi. Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz'i desteklediğini belirtti.


Fatih Altaylı'dan FutbolArena'ya seçim açıklaması


Galatasaray camiasının önde gelen isimlerinden ve eski yöneticilerden Fatih Altaylı, Galatasaray Spor Kulübü'nde yapılan olağanüstü seçimli kongreyi FutbolArena'ya değerlendirdi.

''KİMİ DESTEKLEDİĞİM ORTADA''
''Kimi desteklemediğim çok net ortada. Dursun Özbek'in kötü bir yönetim tarzı var. Ayrıca gerçek dışı söylemler yapılıyor. Ahlak dışı bir seçime gidildi.''

''4 AY SONRA SEÇİM SÖZÜ VERDİĞİ İÇİN OYUMU ATTIM''

''Bu seçime gitmek, 'Ben bu işi beceremiyorum, ne haliniz varsa görün' demektir. Ben oyumu Mustafa Cengiz'e verdim. Ama gönlümde yatan ideal başkan kendisi değil. Sadece 4 ay sonra seçim sözü verdiği için oyumu ona attım.''


Faruk Süren'den FutbolArena'ya seçim açıklaması


Galatasaray yeni başkanını belirliyor. Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, yapılan seçimli kongereyi FutbolArena'ya değerlendirdi. 

Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, ve camianın önde gelen isimlerinden Fatih Altaylı, olağanüstü seçimli kongrede başkan adaylarından Mustafa Cengiz'e oy verdiğini açıkladı.

''BU BİR BASKIN SEÇİMDİR, MUSTAFA CENGİZ'İ DESTEKLİYORUM''

"Galatasaray tribünlerinde tezahürata başlarken önce "Sarı" diye başlanır. Ben de "Sarı" dedim. Mustafa Cengiz'i destekliyorum. Bu bir baskın seçimdir. Böyle bir seçim olmamalıydı. Tüzük açık bir şekilde seçimin 3 yılda bir olacağını söylüyor. Bu seçim Mayıs'ta olmalıydı. Dursun Özbek'in %15 kadar avantajı var çünkü organizasyonu o yaptı.'' 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)