comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Altaylı, Galatasaray zirvesinde söz aldı! Mustafa Cengiz'e tavsiye

28 Şubat 2018, Çarşamba 21:58
Fatih Altaylı, Galatasaray zirvesinde söz aldı! Mustafa Cengiz'e tavsiye

Galatasaray'ın eski 2. başkanı Fatih Altaylı, Mustafa Cengiz önderliğinde gerçekleşen zirvede katılımcılara önerilerde bulundu.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da bugün gerçekleşen 'başkanlar zirvesinin' finalinde eski 2. başkan Fatih Altaylı'nın söz aldığı ortaya çıktı.
 

Fatih Altaylı'nın Galatasaray başkanlar toplantısındaki açıklamaları


Galatasaray adına eski başkanlar ile birlikte kendisinin uzman ve bilgi sahibi olduğu her alanda faydalı olmak adına yeni yönetim için çalışması gerektiğini belirten Fatih Altaylı'nın, başkan Mustafa Cengiz'e, "Sayın başkan Galatasaray, tek başına 24 saat mesai harcasanız dahi tüm sorunlarına yetişemeyeceğiniz bir kurum. Burada herkes gerekli bilgi ve birikime sahip. Bir dosya yada işi talimat verin, kimi derseniz takip etsin” dedi.

Altaylı'nın bu sözleri üzerine eski başkanlarda göreve hazır olduklarını söyledi.
KİMLER KATILDI?

Buluşmaya Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray'ın 29. Başkanı Alp Yalman, 30. Başkan Faruk Süren, 34. Başkan Ünal Aysal, 36. Başkan Dursun Özbek, geçmiş dönemlerde yönetimlerde görev almış Ali Dürüst ve Fatih Altaylı, Galatasaray Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yadımcıları Adil Araboğlu ile Dinç Üner ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik katıldı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.