comScore

Galatasaray Galatasaray

Faruk Süren: ''Bu bir baskın seçimdir, Mustafa Cengiz'i destekliyorum''

20 Ocak 2018, Cumartesi 13:57
Faruk Süren: ''Bu bir baskın seçimdir, Mustafa Cengiz'i destekliyorum''

Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, olağanüstü seçimli kongrede başkan adaylarından Mustafa Cengiz'i desteklediğini açıkladı.

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü yapılan olağanüstü seçim ile yeni başkanını belirliyor. Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, yapılan seçimli kongereyi FutbolArena'ya değerlendirdi.


Faruk Süren'den FutbolArena'ya seçim açıklaması


Galatasaray yeni başkanını belirliyor. Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, yapılan seçimli kongereyi FutbolArena'ya değerlendirdi.

Galatasaray eski başkanlarından Faruk Süren, olağanüstü seçimli kongrede başkan adaylarından Mustafa Cengiz'e oy verdiğini açıkladı.
''BU BİR BASKIN SEÇİMDİR, MUSTAFA CENGİZ'İ DESTEKLİYORUM''

"Galatasaray tribünlerinde tezahürata başlarken önce "Sarı" diye başlanır. Ben de "Sarı" dedim. Mustafa Cengiz'i destekliyorum. Bu bir baskın seçimdir. Böyle bir seçim olmamalıydı. Tüzük açık bir şekilde seçimin 3 yılda bir olacağını söylüyor. Bu seçim Mayıs'ta olmalıydı. Dursun Özbek'in %15 kadar avantajı var çünkü organizasyonu o yaptı.'' 


Fatih Altaylı'dan FutbolArena'ya seçim açıklaması


''Kimi desteklemediğim çok net ortada. Dursun Özbek'in kötü bir yönetim tarzı var. Ayrıca gerçek dışı söylemler yapılıyor. Ahlak dışı bir seçime gidildi.''


Galatasaray seçimde kaç kişi oy kullandı?


Galatasaray Kulübünde FutbolArena'nın aldığı bilgiye göre saat 12:30 itibarı ile 1,685 üye oy kullandı. Saat 15:00'e kadar sürecek oy kullanma işlemine yaklaşık 2,500 üyenin katılması bekleniyor.

BURAK ELMAS ESKİ BAŞKANLARLA GELDİ

Mustafa Cengiz'in Sportif Aş yönetiminde olacağını açıklayan Burak Elmas ve kayınpederi olan eski başkan Faruk Süren, Mehmet Cansun oy kullanmak için Tevfik Fikret Salonu'na geldi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)