comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao'nun elinde belge var! Galatasaray'a transferi

23 Ağustos 2019, Cuma 00:09
Falcao'nun elinde belge var! Galatasaray'a transferi

Falcao'nun Galatasaray'a transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Kolombiyalı golcünün elinde Monaco'nun ayrılmasına onay verdiği yönünde bir belge olduğu iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray taraftarları haftalardır Falcao trasferini beklerken, Kolombiyalı futbolcu da bir an önce geleceğinin çözüme kavuşmasını bekliyor. Monaco ile çalışmalara devam eden Falcao sarı kırmızılı takımla anlaşmaya varırken, Monaco'nun ikna edilmesi bekleniyor. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasaray'a ne zaman gelecek?


Öte yandan Marca Claro'un haberine göre, Falcao transferinin çözüme kavuşacağı konusunda emin. Zira Falcao ve menajerinin elinde Monaco'nun ayrılmasına onay verdiği yönünde bir belge olduğu fakat menajerinin son ana kadar beklediği ve Monaco'nun ısrar etmesi halinde bu belgeyi kullanacağı iddia edildi. Bu sebeple Falcao'nun da transferin çözüme kavuşacağından emin olduğu kaydedildi. 

MENAJER AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI
Ahmet Bulut DHA'a yaptığı açıklamada, "Falcao açısından bir sorun yok ama bu iş bir kaç gün daha uzayacak. Sosyal medyada yazıldığı gibi bugün geliyor, yarın imzalıyor gibi bir durum yok. Monaco Yönetimi Falcao'nun yerini doldurduklarına inandıkları zaman Kolombiyalı golcünün Galatasaray'a gidişine izin verecek." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!