comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao'dan "Cimbombom" mesajı! Gemileri yaktı

08 Ağustos 2019, Perşembe 02:02
Falcao'dan

Falcao'dan Galatasaray taraftarlarına paylaşım! Kolombiyalı golcü Muslera'nın Süper Kupa şampiyonluğu sonrasında yaptığı paylaşımın altına "Cimbombom" mesajını bıraktı. 

FutbolArena - Galatasaray'ın Akhisarspor'u 1-0 mağlup ederek Süper Kupa'yı müzesine götürdüğü maçın ardından Falcao instagram hesabından Muslera'nın paylaşımına "Cimbombom" diye yanıt verdi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao'nun Galatasaray'a transferi


Galatasaray'ın, Süper Kupa zaferinin ardından Muslera geceden fotoğraf kareleri paylaşırken, Falcao paylaşımın altında "Cimbombom" mesajını yazarak alkış emojisini koydu. Muslera da Falcao'ya, "Come to Gaslatasaray İdolo" diye tekrar bir mesaj attı. Sosyal medyada bir anda Falcao'nun bu paylaşımı gündeme bomba gibi düştü. 

DONK'TAN FALCAO'YA: "GEL 1 HAFTA SONRA SEZON BAŞLIYOR"

Falcao'nun "Cimbombom" paylaşımının altına yanıt bırakan Ryan Donk ise, "Gel, 1 hafta sonra sezon başlıyor." ifadelerini kullandı. 

MENAJER AHMET BULUT'TAN FALCAO AÇIKLAMASI

Falcao önemli bir oyuncu. Şu anda net söyleyecek bir durumda değiliz. Biraz daha süre lazım. Olumlu, olumsuz şu an bir şey söylemem doğru olmaz. Olumlu derim speküle edilir. Olumsuz derim, hayal kırıklığına uğrarır.  5-6 güne netleşir. Ben de artık ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Telefonlarım kilitlendi. 1 hafta bekleyelim. Sonra inşallah her şey güzel olur. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!