comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao zirvesi! Mustafa Cengiz dönüyor, Albayrak Fransa'da kaldı

30 Ağustos 2019, Cuma 18:36
Falcao zirvesi! Mustafa Cengiz dönüyor, Albayrak Fransa'da kaldı

Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi kura çekimi ve Falcao transferi için Fransa'ya giden kafileden Başkan Mustafa Cengiz, İstanbul'a dönüyor. 

FutbolArena - Şampiyonlar Ligi kura çekimi ve Falcao transferi için görüşme yapmak adına Fransa'ya giden Galatasaray'ın 3 kişilik kafilesinden bir tek kulüp başkanı Mustafa Cengiz İstanbul'a dönüyor.

Falcao transferinde görüşmeleri sürdürmek ve nokta koymak adına 2.Başkan Abdurrahim Albayrak ve İdari Menajer Şükrü Hanedar, İstanbul'a dönmedi ve Fransa'da kaldı.
Başkan Mustafa Cengiz Cengiz THY'nin saat 18:20'deki Nice-İstanbul seferi ile dönerken TSİ ile 22:15'de İstanbul'a inecek ve Galatasaray'ın Kayseri deplasmanındaki kritik karşılaşmasını izleyemeyecek.
 

Galatasaray Transfer: Falcao, Galatasaray'a transfer olacak mı?


Şampiyonlar Ligi grup kuraları için Fransa'ya giden Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak dün Radamel Falcao ile bir görüşme yapmıştı. Monaco 2. Başkanı Petrov, bugün yeni transferler için düzenlenen imza töreninde, "Falcao'nun durumunda büyük bir değişiklik olmadı fakat tüm taraflarla görüşmeler devam ediyor. Transfer sezonun kapanmasına henüz birkaç gün daha var, bir şeyler olabilir. Gitmek istemesini anlayışla karşılıyoruz ama kulübün çıkarlarını da savunmak zorundayız." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!