comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao sahalara ne zaman dönecek? İşte son durumu

29 Kasım 2019, Cuma 20:37
Falcao sahalara ne zaman dönecek? İşte son durumu

Galatasaray'da taraftarların merak ettiği Falcao'nun son durumuna FutbolArena ulaştı. 

FutbolArena - Galatasaray'da 2 Ekim'den bu yana sahalardan uzak olan Radamel Falcao, dün İstanbul'a geldi! Sarı kırmızılı forma ile sadece 5 maça çıkabilen ve PSG karşılaşmasından bu yana tedavi gören Falcao'nun sahalara dönüş tarihi ise merak konusu oldu.


Galatasaray Haberleri: Falcao ne zaman oynayacak?


Kolombiyalı oyuncunun sahalara dönüş tarihi hakkında çeşitli iddialar ortaya atılırken detaylara FutbolArena ulaştı. Galatasaray kulübünden aldığı izinle sık sık tedavisi için İspanya'ya giden Falcao dün İstanbul'a geldi. Madrid'deki fizyoterapistinde tedavi gören Falcao, şimdi burada bir dizi kontrollerden geçecek.

Kolombiyalı yıldız ağrı testine sokulacak. Aşil tendonundaki ağrıları nedeniyle tedavi gören Falcao, sahalara dönüş tarihine de biraz kendisi karar verecek. Her futbolcu, insanın ağrı eşiği farklılık gösterirken Falcao, " Ben bu ağrımla oynarım. Başa çıkarım" derse önümüzdeki hafta Alanyaspor maçında süre alabilir. Ancak ağrıları geçtiğinde oynamayı düşünen Falcao, ağrı testini geçemez ve bu şikayeti devam ederse ilerleyen haftalar hatta 17.haftadaki Antalyaspor maçına kadar da tedavi görebilir.
Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!