comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao Monaco'da yine kadroya alınmadı

25 Ağustos 2019, Pazar 03:00
Falcao Monaco'da yine kadroya alınmadı

Monaco'nun ligin 3. haftasında oynayacağı Nimes maçının kadrosu açıklandı. Falcao kadroda yer almadı. 

FutbolArena Dış Haberler - Monaco'da Falcao bilmecesi sürüyor. Galatasaray yönetimi uzun süredir Kolombiyalı golcüyü transfer etmek isterken, Monaco kulübü ise Ben Yedder ve Slimani transferlerine rağmen yeni bir golcü daha almayı hedefliyor. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Galatasaray'ın Falcao transferi ne durumda?


Öte andan Monaco'nun ligin 3. haftasında Nimes ile oynayacağı maçın kadrosunda Falcao yine yer almadı. Geçen hafta sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılan Falcao, Nimes maçında da kadroya alınmadı. 

Monaco Teknik Direktörü Jardim Falcao'nun durumu hakkında, "Ağrıları var ve sakatlığı nedeniyle oynayamıyor. Kendisi çok iyi bir futbolcu ve profesyonel. Eğer durumu iyi olsaydı bizimle olacaktı ve oynayacaktı." ifadelerini kullanmıştı. 

VALENCIA İDDİASI

İspanyol basınında yer alan haberlere göre Galatasaray'ın Falcao transferini sonuçlandıramaması halinde Valencia'nın devreye gireceği belirtildi. İspanyol kulübünün yıldız futbolcuyu transfer etmek istediği ve 2 Eylül'e kadar zamanının kaldığı hatırlatıldı.Haberde Falcao'nun Galatasaray'a yakın olduğu ancak Monaco yönetimiyle anlaşmazlık yaşandığı kaydedildi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!