comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao, Lemina ve yeni transferler | Levent Şahin'den açıklamalar

13 Eylül 2019, Cuma 23:01
Falcao, Lemina ve yeni transferler | Levent Şahin'den açıklamalar

Galatasaray Yardımcı Antrenörü Levent Şahin, Kasımpaşa maçının ardından 3 puan ve takımın performansı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 4. haftasında sahasında Kasıımpaşa'yı 1-0 mağlup etti. Galatasaray yardımcı antrenörü Levent Şahin, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. 


Galatasaray 1-0 Kasımpaşa Levent Şahin'in maç sonu açıklamaları


"GOL GEÇ GELİNCE BOCALADIK"

Galatasaray takımıyız. Kulvarlarımız belli. Buradaki mücadele hiçbir zaman ölçü değildir. Her zaman üstüne koyarak devam edeceğiz. Bugün oynayan, oynamak için gelen ve iyi mücadele eden bir rakibe karşı mücadele ettik. Gol geç gelince biraz bocaladık. Geçiş hücumlarında biraz daha seri olsaydık sonuç farklı olurdu. Milli ara dönüşlerinde bunlar oluyor.
"FALCAO YORULDUĞUNU SÖYLEDİ. LEMİNA'NIN MAÇ EKSİĞİ VAR"

Falcao'yu oyunda tutmak istedik ama son 10 dakikada yorulduğunu söyledi. Bu sebeple oyundan aldık. İlerleyen dönemlerde hem Falcao, hem diğer oyuncularımızın fizik ve form grafikleri yukarı çıkacaktır. Oyuncularımız fiziksel olarak hazır değiller. Adaptasyon olarak bir sıkıntıları yok. Lemina 4.5-5 aydır futbol oynamıyor

"YARIŞLARA ALIŞIĞIZ"

Takımımız adına en güzel sonuçları alacağımızı düşünüyorum. Belli bir süreçte zorlanabiliriz ama sonuçta biz Galatasaray takımıyız. Bu tip yarışlara alışığız. Üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. 

Levent Şahin son olarak, "Tribünde yer alan değerli hocamız Fatih Terim, mesai arkadaşlarım Hasan Şaş ve Ümit Davala'ya takımımız adına bu galibiyeti armağan ediyorum." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)