comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao Kolombiya'da manşette ve en iyi 11'de! 'Kalite farkı'

09 Mart 2020, Pazartesi 22:08
Falcao Kolombiya'da manşette ve en iyi 11'de! 'Kalite farkı'

Radamel Falcao, Kolombiya basınında manşetlerde! Son haftalarda attığı goller ve sergilediği performansla Galatasaray'a büyük katkı sağlayan yıldız golcü, haftanın 11'ine de seçildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da son haftalarda attığı goller ve sergilediği başarılı performansla milli takıma seçilen Falcao'ya, Kolombiya basınından da övgüler geldi. Sivasspor maçında 1 gol atan ve 1 asist yapan Falcao, ligde son 7 maçında 8 gol kaydetti. 


Falcao'nun Galatasaray'da attığı goller


Falcao, son haftalarda sergilediği başarılı performansla Kolombiya basınında Deportes'te, haftanın en iyi ilk 11'ine girdi. Süper Lig ve 5 büyük liglerden oluşan en iyi 11'de kendisine yer bulan Kolombiyalı futbolculara aynı zamanda övgüler yağdı:

Kolombiya basını, "Falcao sakatlıktan döndükten sonra yeniden kendi kimliğini buldu. Eskisi kadar güçlü olmasa da Türkiye'de kalitesini konuşturuyor ve şimdi milli takıma da çağrıldı. Galatasaray'a son maçlarda çok büyük katkı sağladı." ifadelerini kullandı. 
(Deportes Columbia) Avrupa'da bu hafta performansı öne çıkan futbolculardan kurulu ilk 11 hazırladı. Kadroda, Sivasspor maçında 1 gol atan ve 1 asist yapan Falcao da yer aldı. 

Matheus
Sidnei
Raul Silva
Gustavo Dulanto
Paulinho
Vietto
Darwin Machis
Willian
Falcao
Messi
Dybala

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)