comScore

Galatasaray Galatasaray

Falcao İstanbul'da! ilk açıklama! 3'lü çektirdiği an

01 Eylül 2019, Pazar 21:14
Falcao İstanbul'da! ilk açıklama! 3'lü çektirdiği an

Radamel Falcao, İstanbul'da. Kolombiyalı futbolcuya Atatürk Havalanında müthiş bir ilgi gösterildi. Falcao ilk açıklamasını yaparken, taraftarlarla birlikte buluştuktan sonra 3'lü çektirdi. 

FutbolArena - Galatasaray'ın yeni transferi Falcao, İstanbul'da. Kolombiyalı futbolcuya İstanbul'da yoğun bir ilgi vardı. Öğle saatlerinden itibaren Kolombiyalı golcüyü bekleyen sarı kırmızılı taraftarlar Falcao'ya yoğun ilgi gösterdi. 

Falcao, İstanbul'a geldikten sonra GS TV'ye kısa bir açıklama yaptı. Kolombiyalı golcü, Şu an inanılmaz mutluyum. Böyle güzel bir yere gelmeyi, böyle güzel bir formayı giymeyi nasip ettiği için Tanrıya şükürler olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Artık Galatasaray'dayım!" ifadelerini kullandı. 
FALCAO VE EŞİ TARAFTARLARA 3'LÜ ÇEKTİRDİ

Galatasaray'ın yeni transferi Falcao ve ailesi havaalanında sarı kırmızılı taraftarlarla buluştu. Falcao ve ailesine büyük sevgi gösterisinde bulunurken, Kolombiyalı futbolcu ve eşi sırayla 3'lü çektirdi. Abdurrahim Albayrak da Falcao'nun ailesiyle birlikte taraftarları selamlarken, havaalanında yoğun ilgi vardı. 


 

Radamel Falcao Galatasaray'dan ne kadar kazanacak?


Menajer Ahmet Bulut ile dün fotoğraf çektiren Radamel Falcao için Galatasaray çok geçmeden KAP açıklaması yaptı ve beklenen müjdeyi ilan etti. Galatasaray taraftarları haftalardır devam eden Falcao bilmecesinde mutlu sona ulaştı.

5 MİLYON EURO PEŞİN ÖDENECEK

Bugün saat 16:00'da İstanbul'a ulaşması beklenen Falcao'nun Galatasaray ile yaptığı maaş anlaşması da belli oldu. Galatasaray'ın yeni golcüsü Radamel Falcao, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attıktan sonra 2019-20 sezonu için 5 milyon euroluk garanti ücretini hemen, yani ilk sezon hak edişini peşin olarak alacak.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)