comScore

Galatasaray Galatasaray

Eşref Hamamcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Eşref Hamamcıoğlu ne iş yapıyor? (Eşref Hamamcıoğlu liseli mi?)

27 Mart 2019, Çarşamba 11:52
Eşref Hamamcıoğlu kimdir, kaç yaşında? Eşref Hamamcıoğlu ne iş yapıyor? (Eşref Hamamcıoğlu liseli mi?)

Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı için adı geçen Eşref Hamamcıoğlu sizler için araştırdık. Eşref Hamamcıoğlu kimdir, ne iş yapıyor, serveti ne kadar? sorusunu sizler için derledik. 

FutbolArena - Galatasaray Spor Kulübü seçimli kongreye hazırlanıyor. Galatasaray'da muhtemel başkanlar arasında Eşref Hamamcıoğlu'nun adı da geçiyor. Sarı kırmızılı taraftarlar Eşref Hamamcıoğlu'un Galatasaray Başkanlığı için adının geçmesinin ardından internet ortamında Eşref Hamamcıoğlu kimdir? Eşref Hamamcıoğlu serveti ne kadar? Eşref Hamamcıoğlu ne iş yapıyor? Eşref Hamamcıoğlu şirketleri hangileri? tarzında araştırmalar gerçekleştiriyor. 


Galatasaray Haber: Eşref Hamamcıoğlu, Galatasaray başkan adayı olacak mı?


Galatasaray'da mevcut yönetim Mustafa Cengiz ve arkadaşlarının ibra edilmemesinin ardından tüzük gereği 1 ay içerisinde seçimli kongrenin ne zaman yapılacağı belirtilmesi gerekiyor. Sarı kırmızılı camianın bu seçimi sezon sonunda gerçekleştirmesi bekleniyor. Peki, Galatasaray'da başkan adayları belli oldu mu? Galatasaray'da adı muhtemel başkan adayları arasında yer alan Eşref Hamamcıoğlu sizler için derledik.Eşref Hamamcıoğlu kimdir?


Eşref Hamamcıoğlu, 1954 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. 1975 yılında Galatasaray lisesinden mezun olan Eşref Hamamcıoğlu, eğitim hayatına Sarbonne Üniversitesi İşletme Bölümü'nde devam etti. 1981 ve 1992 yılları arasında Tekfen Holding'e bağlı grup şirketlerinde çeşitli görevler edinen Eşref Hamamcıoğlu 1992 - 2012 yılları arasında Sodexo'da Genel Müdür ve CO olarak görev aldı.
Evli ve bir çocuk babası olan Eşref Hamamcıoğlu aynı zamanda şu an Galatasaray'ın Divan Başkanlığı görevini üstleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Galatasaray Başkanlığı için adı geçen Ozan Korkut kimdir?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)