comScore

Galatasaray Galatasaray

ESPN: "Falcao'nun Galatasaray'a transferi kesinleşti"

13 Ağustos 2019, Salı 01:29
ESPN:

ESPN'nin Falcao'nun Galatasaray transferinin kesinleştiği yönündeki paylaşmı sosyal medyada sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray taraftarlarının haftadır transferini beklediği Falcao'da artık geri sayıma geçilirken, ESPN Kolombiyalı golcünün sarı kırmızılı takıma transferinin kesinleştiğini yazdı. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Falcao Galatasray'a ne zaman gelecek?


ESPN sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Falcao'nun Galatasaray'a transferinin kesinleştiği yazılırken, "Falcao artık Galatasaray'da. Transfer kesinleşti." ifadelerine yer verildi. Bu mesajın yanına ise Falcao'nun yeni sezondan forma giyeceği Türkiye Ligi hakkında "Ligin seviyesini nasıl buluyorsunuz?" şeklinde takipçilere bir soru yöneltildi. 

FALCAO'DAN GALATASARAY SÖZLERİ
"Türkiye'de futbol çok seviliyor. Arjantin'de olduğu gibi, Türkiye'de de futbola çok özel bir bakış açısı var. Galatasaray'da oynamak kariyerim açısından heyecan verici olur. Umarım en kısa sürede transfer çözülecektir. Yıldız futbolcu ayrıca "Avrupa'da en üst seviyede kariyerime devam etmek istiyorum." diye konuştu. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!