comScore

Galatasaray Galatasaray

Eski futbolcu Haim Revivo için yolsuzluk iddiası

09 Mart 2019, Cumartesi 16:27
Eski futbolcu Haim Revivo için yolsuzluk iddiası

Futbolu bıraktıktan sonra politikaya atılan eski futbolcu Haim Revivo için flaş yolsuzluk iddiası gündeme geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Ülkemizde bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray formaları da giyen İsrail doğumlu futbolcu Haim Revivo'nun başı dertte. İsrail polisi Haim Revivo hakkında soruşturma başlattı.

Süper Lig'de önce Fenerbahçe forması giyen daha sonra ezeli rakibi Galatasaray'a transfer olan ve transferi büyük tartışmalara yol açan Revivo için İsrail basınından flaş bir iddia gündeme geldi. The Times Of İsrail Gazetesi'nin iddiasına göre İsrail polisi, inşaat ruhsatı almak için belediye başkan yardımcısına rüşvet verdiği iddiasıyla Haim Revivo hakkında soruşturma başlattı.
RÜŞVETİN BİR KISMINI REVİVO KARŞILADI

İsrail polisi tarafından, Tel Aviv Belediye Başkanına inşaat ruhsatı için verilen toplam Türk parası ile 580 bin TL değerindeki kısmın bir kısmının eski futbolcu Haim Revivo tarafından karşılandığı tespit edildi ve konu hakkında soruşturma açıldığı belirtildi. Revivo'nun bu miktarın 15 bin TL'lik kısmını rüşvet olarak teklif ettiği öne sürüldü. 


Avrupa'dan futbol haberleri 


BRENDAN RODGERS'IN EVİNE HIRSIZ GİRDİ

Leicester'ın yeni menajeri Brendan Rodgers'ın İskoçya'daki evine giren hırsızlar, duvarda asılı olan düğün fotoğrafının önünde selfie çekti. Rodgers'ın eşi ve 6 yaşındaki kızı eve giren hırsızla yüzyüze gelince korkudan banyoya kaçıp kendilerini kilitledi. Hırsızlar, Rodgers'ın özel eşyalarının yer aldığı kutuyu çalıp kaçtı. (Sky Sports)


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"