comScore

Galatasaray Galatasaray

Ersun Yanal'dan Galatasaray maçı sözleri: "Çok kırılganız"

19 Nisan 2023, Çarşamba 00:23
Ersun Yanal'dan Galatasaray maçı sözleri:

Alanyaspor teknik direktörü Ersun Yanal, Galatasaray yenilgisinden sonra, "2-1 geriye düşmemize rağmen oyundan kopmadık. Ancak 3. gol sonrası yine aynı senaryo gerçekleşti." diye konuştu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında ağırladığı Galatasaray'a 4-1 mağlup olan Alanyaspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, kırılgan bir takım olduklarını kaydetti.

"ALANYASPOR ÇOK KIRILGAN BİR TAKIM"
Yanal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, öne geçtikleri Giresunspor ve Fenerbahçe maçlarında da çabuk kırılma yaşadıklarını dile getirerek, "Alanyaspor çok kırılgan bir takım. Bugün direncimiz yüksekti. Bir yere kadar bu direncimizi kullandık. Özellikle 1-1 sonrasında 2-1 geriye düşmemize rağmen oyundan kopmadık. Ancak üçüncü gol sonrası yine aynı senaryo gerçekleşti." dedi.

"SORUNU 2-3 MAÇ İÇİNDE ÇÖZMEMİZ GEREKİYOR"

Alanyaspor'un iyi oyunculardan kurulu bir takım olduğunu vurgulayan tecrübeli teknik adam, "Sezon başından beri istenilen düzenin bir türlü kurulamaması, bu gibi sonuçlara neden oluyor. Bazen iyi oyunculardan kurulu olursunuz ama takım olamazsınız. Sanıyorum bu sorunu önümüzdeki iki-üç maç içinde çözüp, bir an önce takımın gerçek yerini bulmasını sağlamamız gerekiyor. Bunu yapabilecek güçte oyuncularımız var. Oyuncularımızla buluşup, yarından itibaren bu süreci başlatmalıyız." ifadelerini kullandı. (AA)

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!