comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'ndan TFF'ye flaş çağrı: "Bu maddeyi geri getirin"

08 Kasım 2018, Perşembe 13:45
Erman Toroğlu'ndan TFF'ye flaş çağrı:

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, TFF'ye çağrıda bulunarak teknik direktörlerle ilgili yönetmelikteki maddenin değiştirilmesini talep etti.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında oynanan Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde yaşanan olayların ardından spor yorumcusu Erman Toroğlu'ndan TFF'ye çağrı geldi. Toroğlu, "Hakemler soyunma odasına girmeden teknik adamlar yeşil çime basamazlar" kuralının yeniden getirilmesini istedi. 

"VAR, TACA VE KORNERE KARIŞMIYOR BEYLER"
Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Erman Toroğlu şunları söyledi: 

"Taca kornere VAR karışmıyor beyler. Kamuoyunu yanlış yönlendirmeyin. Kendi futbolcuna bak. Orada da korner yanlış verildi, ona ne diyeceğiz peki? Sevgili Spor Bakanı ve 5 yıldır uyuyan Futbol Federasyonu… "Hakemler soyunma odasına girmeden teknik adamlar yeşil çime basamazlar" cümlesini 5 yıl evvel yoktan yere kaldırdınız. Bu cümleyi tekrar geri koyun acil. Bu yönetmeliği yerli yerine oturtunuz. Teknik adamlar yönetmeliği çok iyi biliyorlar da sahaya giriyorlar. Mahmut Özgener federasyonunun yaptığı hatayı düzeltin, olayların yüzde 80'ini düzeltmiş olursunuz. Ey federasyon… Daha bu basit yönetmeliklerin farkında değilsiniz, lütfen düzeltin. Spor bakanımız da futbol federasyonunu bu konuda ikaz ederse bence çok doğru bir iş yapmış olur."

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.