comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'ndan olay sözler! 'Galatasaray'dan teşvik primi...'

01 Şubat 2018, Perşembe 19:05
Erman Toroğlu'ndan olay sözler! 'Galatasaray'dan teşvik primi...'

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından kafaları karıştırdı. 

FutbolArena - Süper Lig 19. hafta maçları geride kalırken, Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan ve 1-1 sona eren müsabakanın hakem Ali Palabıyık'ın kararlarına tepki sürüyor. Giresunspor - Fenerbahçe maçının ardından hakemler hakkında sert açıklamalar yapan Aykut Kocaman, bu sözleri nedeiyle PFDK'ya sevk edildi. 

Öte yandan Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından yine hakem Ali Palabıyık'ı sert eleştiren Erman Toroğlu'nun A Spor'da söyledikleri gündeme damga vurmuştu. 


Erman Toroğlu'nun Trabzonspor - Fenerbahçe maçı Ali Palabıyık yorumları


Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından Ali Palabıyık'ın kötü bir yönetim sergilediğini söyleyen Erman Toroğlu, ilk yarıda kırmızı kartları atladığını dile getirdi. Toroğlu bunun devamında yıllar öncesini örnek göstererek kendisinin Trabzon'da şampiyonluk maçını yarıda bıraktığını ve o müsabaka öncesi Galatasaray'dan teşvik primi geldiğinin iddia edildiğini vurguladı.
Toroğlu önce Galatasaray'dan Trabzon'a birer Doğan araba geldiğini söyledi ve devamında programın moderatörü Serkan Korkmaz, "Elimizde delil olmadığı için iddia edilir diyelim." diyerek Toroğlu'nu uyardı.  Erman Toroğlu ise "İddia ve konuşuluyor." diyelim ifadelerini kullandı. 

TOROĞLU'NUN O SÖZLERİ

"Ben Trabzon'da maçı yarıda bıraktım. Bu Trabzon'da değil hatta. Eski Trabzon'da bıraktım. Stada girmezsin. Bastım düdüğüm çıktım ben. Şampiyonluk maçıydı üstelik. Ya Galatasaray, ya Beşiktaş şampiyon olacaktı. Maç yarıda kaldı Beşiktaş şampiyon oldu. Galatasaray'dan da teşvik primi geldi Trabzon'a. Birer doğan araba. İddia edilir, konuşulur diyelim. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.