comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'ndan Mustafa Cengiz'e olay sözler! "Adam Galatasaray tarihini bilmiyor."

20 Ocak 2018, Cumartesi 21:23
Erman Toroğlu'ndan Mustafa Cengiz'e olay sözler!

Galatasaray'ın yeni başkanı Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalar üzerine Erman Toroğlu'ndan sert bir eleştiri geldi. 

FutbolArena - Galatasaray Kulübü'nde 37. başkan olarak seçilen Mustafa Cengiz, kürsüye çıktıktan sonra yaptığı açıklamada ilk defa kulüp tarihinde aktif bir başkanın seçimi kaybettiğini söylerken, A Spor'da Levent Tüzemen ikinci kez bunun yaşandığını ve geçmişte bir kez daha olduğunu söyledi. Bu sözler üzerine Erman Toroğlu'ndan Mustafa Cengiz'e sert eleştiriler geldi. 


Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz son dakika haberleri


Galatasaray'ın yeni Başkanı Mustafa Cengiz'in "İlk defa aktif başkan seçimi kaybetti." açıklamaları üzerine Erman Toroğlu'ndan flaş eleştiri geldi. 

"GALATASARAY 2'YE BÖLÜNMÜŞ"
Galatasaray 2'ye bölünmüş. Başkan olarak girmenin avantajı yok mudur seçime? İlk defa aktif başkan kaybediyor. Bunun normalde bir avantajı var. Ancak şimdi diyorsunuz ki, geçmişte de aktif başkan kaybetti.

"ADAM GALATASARAY TARİHİNİ BİLMİYOR"

Adam Galatasaray'ın tarihini bilmeden başkan oluyor. Nasıl başkan seçiyorsunuz abi? Adam Galatasaray'ın tarihini bilmiyor. Galatasaray Başkanı çıkacak, ilk defa bir başkan kaybediyor. Ben buna inanacağım. Bunu basın mensubu takip edecek diyorsun. Galatasaray Mustafa Cengiz eğer bunu söylüyorsa büyük fiyasko. Ben Galatasaray kongre üyesi değilim, bilmeye mecbur değilim. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)