comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe itirafı:

02 Kasım 2018, Cuma 15:57
Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe itirafı:

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray - Fenerbahçe derbisiyle ilgili tahminlerini paylaştı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında Galatasaray sahasında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Spor yorumcusu Erman Toroğlu derbiyle ilgili tahminlerini yaparken, Fenerbahçe'nin bu mücadelede Galatasaray'a oranla daha önde olduğunu dile getirdi. 
 

Erman Toroğlu'nun Galatasaray - Fenerbahçe derbi tahmini


Sabah Gazetesi'ne değerlendirmelerde bulunan Erman Toroğlu, "Belki kalitesiz bir maç olacak ama heyecanlı olacak. Sebebi ne? Fatih Terim takımından inanılmaz rahatsız. Bunu net bir biçimde söylüyor. Bir noktada haksız da değil ama başka noktalarda haksız. Bu beğenmediğin oyuncular bu noktaya gelene kadar sen ne yaptın? Bunları eski Fatih Terim gibi kontrol ettin mi, hayır! Çünkü senin futbolcularının sigortaları 5 dakikada bir atıyor. Bir takımın futbolcuları darbe hariç bu tip sakatlıklar yaşıyorsa orada bir sakatlık vardır. 

En büyük sakatlık da teknik direktörden başlar. Şimdi dönelim Fenerbahçe'ye. Öyle veya böyle teknik direktörünü yönetim kovdu. Şu anda Fenerbahçe'nin fizik olarak, mücadele olarak, hırs olarak durumu Galatasaray'dan iyi. Biliyorum, şu anda bahis oynasanız Galatasaray'a oynarsınız ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum, hayatımda oynamadım ama oynasam Fenerbahçe'ye oynarım. Önemli bir nokta daha var. Fenerbahçe'nin kaybedecek nesi var? Hiçbir şeyi… Galatasaray'ın ise çok şeyi. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan hiçbir şeyden korkmaz beyler. Bu kadar basit."
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.