comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim'e çağrı; 'Cevabını bekliyorum'

09 Kasım 2018, Cuma 11:12
Erman Toroğlu'ndan Fatih Terim'e çağrı; 'Cevabını bekliyorum'

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasındaki Galatasaray - Fenerbahçe derbisi sonrasında çıkan olaylar hakkında Fatih Terim'in açıklamaları gündem yaratmıştı. Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fatih Terim'in açıklamalarında dikkat çeken bir noktayı gündeme taşıdı ve, "Bunun cevabını Fatih'ten bekliyorum" dedi.

"LAFI ORTAYA ATIP ÇEKİLMESİN"
Fotomaç Gazetesi'ndeki köşe yazısında Fatih Terim'in açıklamalarını değerlendiren Erman Toroğlu şunları söyledi:

"Fatih Terim çok enteresan bir cümle sarf etti. O cümleyi bir daha söylemedi. Neydi o cümle hatırlayalım; "Bu olaylar Fırat Aydınus, Yusuf Namoğlu'ndan devam ederek yukarıya doğru giden organize bir olay" şekline soktu sözlerini. Yani bu işlerden anlamayan bir adamın Fatih'in söylediklerine göre yorumu çok net bir biçimde şu olması lazım; "Kim varsa o yukardaki veya yukardakiler Yusuf Namoğlu'na emir verdiler. Yusuf Namoğlu da emri kabul etti. Fırat Aydınus'u atadı. Fırat Aydınus da bu işi hep beraber organize yaptılar.

Bunun cevabını çok net bir biçimde Fatih'ten bekliyorum. Veya ne demek istediğini bir daha açıklasın. Öyle lafı ortaya atıp çekilmesin. Sonra da binlerce insan birbirini yemesin.

Bu işlerin sonu tehlikelidir. Yok 30 milyon Galatasaraylı, yok 30 milyon F.Bahçeli, 30 milyon Beşiktaşlı. Bırakın bu ayakları. Milletin sabrını sizler test etmeyin."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (23 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.