comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu: 'Muslera'yı takım arkadaşları sakatladı'

14 Haziran 2020, Pazar 22:39
Erman Toroğlu: 'Muslera'yı takım arkadaşları sakatladı'

Erman Toroğlu, Muslera'nın sakatlandığı pozisyonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Galatasaraylı kaleci Fernando Muslera, Süper Lig 27. haftasında oynanan Rizespor maçında sakatlanarak sezonu kapattı. Kaval kemiğinde iki kırık meydana gelen Uruguaylı kalecinin ayağı alçıya alındı. 

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Muslera'nın sakatlandığı pozisyonla ilgili olarak çarpıcı yorumda bulundu. 
"İyi kaleci takımın yarısıdır. Takımın yarısı 5 kişi. İki de stoper yok 7 kişi. Muslera çok etkili aynı zamanda. Muslera'dan sonra moral bozuldu. Galatasaray kötü oynadığı için Muslera sakatlandı. Muslera'yı arkadaşları sakatladı. Kalecinizi o pozisyonlara neden sokuyorsunuz? O ara topunu attıran kim? O pozisyona nasıl sokuyorsunuz? Rakip takım o pozisyonda oraya girene kadar siz ne iş yaparsınız? Kalecinizi o pozisyonda sakatlayacak hale sokarsınız. Sonunda da bu oldu."

"SORUMLU FATİH TERİM"

Bana bir tane oyuncu söyleyin. Sakatlanana kadar yine Muslera vardı Galatasaray'da. Onun dışında Galatasaray'da bir iyi oyuncu söyleyin. Yok çünkü. Bağdat Caddesi'nde gezsen bu kadar rahat gezersin ancak. Galatasaray'da sadece defans değil, tamamında problem vardı. Galatasaray'da bugün 10 futbolcu futbol sahtekarıydı. Biraz Donk mücadele etti. Böyle olmaz abi. Bunun da sorumlusu Fatih Terim. Ben baştaki adama bakarım. Öyle yok hikaye. Bu takım bu haldeyse sorumlu Fatih Terim'dir. Bu takım böyle rezil futbol oynuyorsa sorumlusu Fatih Terim'dir. 
 

Galatasaray Haberleri: Muslera'nın sakatlığı son dakika


Saha içinde tedavisi devam eden Muslera için sonrasında ambulans istendi. Uruguaylı kaleci ambulansla hastaneye kaldırıldı. FutbolArena Rize Muhabiri Selim Deniz Alp, FutbolArenaTV canlı yayına bağlanarak, "Ambulansta ilk müdahaleyi yapan sağlık görevlilerinden aldığımız bilgi kaval kemiğinde kırık olduğu yönünde." şeklinde bilgi verdi. 

İKİ BÖLGEDE KIRIK

Ayağı alçıya alınan Uruguaylı kalecinin ayağının iki yerinde kırık olduğu tespit edildi. Sezonu kapatan Uruguaylı kaleci 6-8 ay sahalardan uzak kalacak.  

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!