comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu: "Galatasaray'da kötü bir iddia var ve çok tehlikeli."

09 Aralık 2017, Cumartesi 22:00
Erman Toroğlu:

Galatasaray - Akhisarspor maçını A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu çarpıcı bir iddiada bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 15. haftasında sahasında Akhisarspor'u 4-2 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu A Spor'da müsabakayı yorumladı. 
 

Galatasaray 4-2 Akhisarspor Erman Toroğlu A Spor yorumları


Erman Toroğlu maçın ardından şunları söyledi:

"GALATASARAY'IN BU MAÇI ALMASI İYİ OLMADI"
Galatasaray'ın bu maçı alması geleceği açısından iyi olmadı. Fenerbahçe'ye bakıyorsun, Aykut Kocaman konuşuyor sadece. Başka kimse konuşmuyor. Onlar rakiple konuşuyor. Beşiktaş'ta da kimse konuşmuyor, bir tek Şenol Güneş konuşuyor. Transferde sadece başkan konuşuyor. Galatasaray'da Tudor, başkanları, Cenk Ergün konuşuyor. 3 kişi konuşuyor. Bu 3'ü çok etkili konuşuyor. Bunlar konuştukça takım geriye gidiyor. Çünkü futbolcu bakıyor, ne diyor bunlar diyor. 

"MUSLERA NELER YAPIYOR YA?"

Galatasaray takımında her maç, her an oyuncu eksilir. Muslera'ya bakıyorum. Muslera neler yapıyor? Yediği 2 gol. Yemediği 1 gol daha var. Çıktı sol tarafa, adam aşırdı dışarı attı. Muslera'ya çıkmıyor deniyor. Şimdi de çıkıyor ama nereye çıkıyorsun? Galatasaray'da baya tuhaflık var. Fenerbahçe geldi. Beşiktaş var. Başakşehir var. Trabzonspor da gelirse bunlar tam sapıtacak. 

"GALATASARAY'DA KÖTÜ BİR İDDİA VAR"

Galatasaray taraftarları 2'ye bölünmüş gelen haberlere göre. Bir kısmı Tudor gitsin, Terim gelsin. Bir kısmı ne diyorsun lan diyor. Kötü bir iddia var. Maddi olarak bağlantılı bir grup etkili olmaya çalışıyor. Diyorlar bana. Neden dolayı maddi, neden dolayı değil bilemiyorum. Yani Fatih Terim gelmesin diyen grup, bazı yerlerden besleniyor diyorlar. Ben söylüyorum. Galatasaray'ın bu maçı alması geleceği açısından iyi olmadı. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (18 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.