comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu: "Fatih Terim'in takımı böyle oynamaz."

24 Aralık 2017, Pazar 21:41
Erman Toroğlu:

Galatasaray'ın, Göztepe'yi 3-1 mağlup ettiği maçı Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 17. haftasında sahasında Göztepe'yi 3-1 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı. 

Galatasaray 3-1 Göztepe A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları


"TUDOR'U FUTBOLCULAR GÖNDERMİŞ"

Galatasaray'da bu akşam şunu gördüm. Tudor gitti. 16 maç kaldı. Tudor'un ilk maçlarına bakın. Bir de giderken 5-6 maçına bakın takımın. Şunu gördüm. Yönetimin gönderemediği Tudor'u futbolcular göndermiş. Bunun sebebini de Tudor ve futbolcular biliyor. 
"FİZİK OLARAK HAZIR DEĞİL"

Galatasaray takımı fizik olarak kötü değil ama çok iyi değil. Ancak Tudor'un son 4 maçına bakın, bugünkü futbolculara bakın. Rodrigues'in lifi attı arkadan. Hazır değil, sigorta gitti. Galatasaray hazır mı? En az 2 futbolcu lazım. 

"FATİH TERİM'İN TAKIMI BÖYLE OYNAMAZ"

Fatih Terim bir şekilde şunu istiyor. Rakibe ileride basacaksın. Hadi basamadın, çabuk gelip burada 5-6 kişiyle basacaksın. Gomis basıyor. Ancak baskı hep tek tek oluyor. Toplu halde baskı yapılamayınca kötü görüntü oluyor. 65 metrede oynadı Galatasaray. Göztepe ayağa pas yapınca 4-5 kişi oyundan düşüyor Galatasaray'da. Fatih Terim'in takımı böyle oynamaz. İkinci yarıda başka bir Galatasaray göreceğiz. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.