comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu: "Fatih Terim'in eğer Galatasaray'da şansı yaver giderse..."

27 Ocak 2018, Cumartesi 21:44
Erman Toroğlu:

Galatasaray'ın, Osmanlıspor'u 2-0 mağlup ettiği karşılaşmayı A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 19. haftasında sahasında Osmanlıspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu A Spor'da müsabakayı yorumladı. 


Galatasaray 2-0 Osmanlıspor Erman Toroğlu'nun A Spor yorumları


"EN İYİ ADAM DENAYER"

Denayer'e sallıyodunuz? Bu akşam Galatasaray'ın en iyi adamıydı. Net! Tek en iyi adam. 
"FATİH TERİM İLE TUDOR ARASINDAKİ FARK..."

Eski teknik adamla, yeni teknik adam arasında fark var. Mantıkları acayip değişik. Tudor'un orta sahada banko oynattığı adamı, Fatih Terim kenara aldı. Tudor'un banko oynatmadığı adamı Fatih Terim sahaya aldı. Selçuk İnan! Bir şeyler var Galatasaray'da. Fatih hoca bir şey yapacak ama şimdi dama taşı gibi bakıyor. 

"GOMİS FUTBOL ÇAKALI"

Galatasaray'da bir gerçek var. Gomis varsa santrfor Gomis'tir. Eren Derdiyok güzel, iyi çocuk ama öteki biraz fazla tam futbolun çakalı. Giriyor, çakıyor, alıyor. Çok kuvvetli abi. Kalçayı koyuyorsun, omuzu koyuyorsun düşmüyor abi. Fatih hoca hepsine bakıyor ve değerlendirme yapıyor. 
"FATİH HOCANIN ŞANSI YAVER GİDERSE..."

Fatih hocanın şansı yaver giderse 6. maçtan sonra sistemi koyar. Tabi şöyle bir şey var, Galatasaray'da paralar 4 ay geriden ödeniyor durumları. Abi Galatasaray ne şartlarda oynuyordu hatırlayın. UEFA Kupası'nı alırken futbolcular para almıyordu. Ancak o zaman bakın kaç futbolcu yerliydi o takımda? Aslanım, koçum götürüyordun. Şimdi yabancı futbolcu çok ve bunlar para gidiyor.  

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)