comScore

Galatasaray Galatasaray

Ergin Ataman: 'Galatasaray başkanlığı hayalimi nadasa aldım'

09 Mayıs 2022, Pazartesi 21:29
Ergin Ataman: 'Galatasaray başkanlığı hayalimi nadasa aldım'

Anadolu Efes Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, Galatasaray Kulübünün başkanlığını üstlenme hayaliyle ilgili soruyu yanıtladı.

FutbolArena - Anadolu Efes Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, 19-21 Mayıs'ta Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da düzenlenecek THY Avrupa Ligi Dörtlü Final organizasyonunda şampiyon olarak unvanlarını korumak istediklerini söyledi.

GALATASARAY BAŞKANLIĞI HAYALİ HAKKINDA YANIT
Ergin Ataman, kongre üyesi olduğu Galatasaray Kulübünün başkanlığını üstlenme hayaliyle ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:

"Burada çok önemli bir misyon üstlenmiş durumdayım. Bunun üzerine A Milli Takım görevi verildi. Hedefimiz ilk Avrupa şampiyonasında şampiyon olmak. Başkanlık hayalimi nadasa aldım. Son dönemde kongrelere gitmedim. Çok da canım sıkıldı. Şu anda oluşan ortam ve kaos süreci can sıkıcı. Şu an için bu düşüncemde bayağı bir fren yaptığımı söyleyebilirim. Şu kaos ortamını ve genel kuruldaki çekişmeleri gördükten sonra biraz soğudum. 2026 demiştim. Zaten 3-4 sene var. Belki ortalık biraz daha yatışır. Şu an beklemedeyiz." (AA)

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!